Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

AlchymiQ party v Praze

Náš svět je plný pozoruhodných vůní...!

Každá rostlina skrývá ve svých kořenech, lodyhách, semenech i květech úžasné dary. Přijetím těchto darů můžeme vyladit a posílit naši životní rovnováhu po fyzické, psychické i spirituální stránce.

Udělejte si čas sami pro sebe a přijměte pozvání na cestu do tajemného, a stále tak málo probádaného světa těchto nádherných ,,darů Země". Budeme si společně povídat o vůních a jejich kompozicích, a budeme si také moci vyzkoušet jejich vliv na naši mysl a vědomí.

Tentokrát se potkáme v malebné Praze, která je "duchovním" srdcem naší země. Hostitelem voňavého dýchánku se stane naše přítelkyně Eliška Polzerová, kterou někteří možná znáte jako úžasnou bylinkářku, masérku a průvodkyni do hlubin ženské duše.

Tímto večerem Vás provede alchymista a tvůrce vůní Ivan Truksa.

 

Kdy: přesunuto na jaro, termín zveřejníme po novém roce 

Od: 17:00 - 20:00h (prosím přijďte 5min. před začátkem)

Kde: 

studio CHOCHO 

Charkovská 333/5 vstup z ul. Donská ,

Praha

 *  Vstup je skutečně za rohem v ul. Donská, označeno vývěskou na domě - pilates, masáže, jóga a terapie

Dostupná  tramvaj KRYMSKÁ ( cca 2 minuty) a RUSKÁ (cca 5 minut) od studia. Parkování možné, ale placené jelikož jsou kolem všude zóny.

 
Vstupné:
 
450 Kč (záloha 250 Kč)
 

Rezervace:

kapacita je omezena, proto rezervace je nezbytná na tel. +420 605 567 386 a je nutné zaplatit zálohu 250 Kč pro potvrzení Vaší rezervace.

 

Těšíme se na Vás

AlchymiQ