Upozornění: Pokud jste chtěli sami sebe či někoho dalšího letos pod stromečkem obdarovat jakoukoliv ručně malovanou lahvičkou z našich kolekcí vůní AlchymiQ, tak je můžete objednávat až do 2.12.2022. Od 3.12 již nebude možné tyto vůně stihnout pro Vás vytvořit na míru aby byli včas doručeny do Vánoc a tak skladem budou již jen vůně které máme vytvořeny pro tento předvánoční čas do zásoby, ostatní stáhneme na nulový počet a opět půjdou objednat od 1.1.2023. Děkujeme za pochopení.

Dračí obraz

„Nikdy se nesmějte živým drakům.“
                                   John Ronald Reuel Tolkien
 
 
Draci jsou součástí naší kultury a našeho vědomí už od nepaměti.

Připomeňme si, že na počátku byl Uroborus -  had, drak, který požírá svůj vlastní ocas. Představuje cyklickou podstatu věcí, nekonečný návrat od konce k počátkům. Je to symbol nekonečna, který najdeme na všech kontinentech.

uroboros

Draci symbolizují rozpínavost, úspěch, slávu, příznivý osud a štěstí na všech frontách... 

 

Osobně jsem si prošla snad všechny polohami názoru na tyto stvoření. Draci jsou pro děti, draci jsou trapný, vůbec mě to nezajímá...

A v žádným případě je nebudu malovat!

Až jednou přišel kamarád Lukáš a požádal mě ať mu namaluji draka. Namalovala jsem mu ho, dokonce dva! To bylo poprvé a byla to síla. Později jsem je začala malovat na lahvičky pro partnera Ivana, které míchal na míru nejprve tzv. čakrové draky a později přišli Dračí Mistři Nové Země, které už moc dobře znáte. 

Postupně jsem díky malování došla k uvědomění, že zas tak hrozný nejsou :)

Až jsem se vymalovala k milovnici dračích bytostí a mám k nim velkou úctu!

 

Drak Zvěstovatel

Obraz Drak Precharyia

 

V současné době, kdo sleduje mou tvorbu i přes to jak je mám ráda jsem zatím namalovala 2 olejomalby, kde byl drak. Obraz Drak Precharyia a tento Dračí Síla, kterého považuji za malého bráchu Precharyia.

A tak kdo ví, kdy se draci opět ozvou a budou chtít být mojí rukou zhmotněni...

 


 

Dračí Sněm

 

Poselství obrazu Dračí Síla

Brány se otvírají
a zase zavírají...
Slyšte naše volání bratři i sestry.
My, prastaré bytosti přicházíme k Vám z dalekých hvězdných dál,
abychom Vám předali dar.
Který se vždy předával tomu jež má ryzí srdce
a odvahu žít život takový,
který si zvolil sám...
 
Ty má bytost okřídlená, spatři náš dar,
ať můžeš zářit jak Hvězdný drak.
Z nebeské pláni stahuješ kódy,
které se skrz hvězdný prach kotví do zemských čar.
A tak se všichni skrze to,
můžou znova nadechnout
a probudit ze sna zapomnění, kdo doopravdy jsou... 

 


 

Jak se tvořil Dračí obraz?

 20220327_113832_1

1.Vrstva

 

Obraz Dračí Síla byl namalován pro bytost, která je divoká a hledá kotvu / rovnováhu v životě a nemůže jí nalézt. Tento obraz byl na počátku procesu tvoření velmi divoký, kdy jeho barvy byli velmi nesourodé. Až když jsem začala malovat draka, dostal obraz jistý řád. A především své těžiště. Bez něj bychom si zajisté tzv. ulítli. 

Draka, kterého jasně na první pohled vidíte je strážce portálu. Stočený do klubíčka dřímající nad tokem energii, čekající na propojení s bytostí, která s ním má dohodu...

20220527_105043_1

 Detail Draka

 

Obraz má strukturu a je malován olejovými barvami. A tak díky této technice má obraz několik vrstev, které jsou vzájemně překryté a díky struktuře, tak můžeme nalézt další skryté bytosti.  

 

Esence použité v obrazu 

V malbě jsou použité esenciální směsi od Dary Země, které pochází ze stejné dílny jako AlchymiQ, a které míchá můj partner Ivan. 

Účel vůní v obraze je, proto že pomáhají zesílit a ukotvit energii obrazu spolu s kódy, které přináší.

Brány do Nekonečna 

- Aktivně pracuje s těmito tématy: Vesmírná jednota, klid a mír mysli, věčnost v čase i prostoru, absolutní vnitřní rovnováha, jak nahoře tak dole, nekonečnost vědomí

Anděl univerzální lásky

- Aktivně pracuje s těmito tématy: spokojenost, jistota, VNITŘNÍ HARMONIE. Dodává naději, poskytuje pocit bezpečí

Duhový Strážce

- Duhový strážce Vás harmonizuje a přináší rovnováhu do všech základních energetických center. Podporuje rozkvět všech Vašich sedmi vnitřních drahokamů a sjednocení tvůrčích sil. Přináší Vám jednotu, světlo ve hmotě a silně energetizuje. Pomůže Vám k lepšímu uzemnění a podpoří správné vnímání všech energetických center. 

Anděl Jofiel

- Aktivně pracuje s těmito tématy: přátelství, osvobodit se od potřeby hodnotit, RADOST ZE ŽIVOTA, duchovní průzračnost, univerzální pravda, osvícení, uchopení esence pravého rozlišování bez posuzování

 

Autor obrazu Dračí Síla: Amirelle

Náš Tip: Velikost obrazu je 40x40cm hodí se tedy jak do prostoru, tak i může být součást oltáře. Je jen na Vás a Vašem draku, jak se domluvíte, kam si ho umístíte :) 

 

 

Dračí Síla

  

Cítíte volání Dračí energie?

 

Obraz naleznete zde spolu s cenou. Případně mi můžete napsat na info@alchymiq.com a já Vám ráda odpovím na Vaše dotazy.