Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Blaženost

Tip
blazenost

Aktivně pracuje s těmito tématy:

Žít novou Zemi

Radostné vědění

Extatické vědomí

Cesta do Neznáma

Lehkost

Čirost

Brána ke Štěstí

Bytí za oponou

Živoucí Nevinnost

2 000 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Přicházím k Vám z jiného světa. Z doby, jež tu vždy byla skrytá za oponou iluze pomíjivosti tohoto času. Zhluboka se nadechni a s lehkostí nekonečného ducha pak vydechni, jen tak se mě lze opravdu dotknout, pak odhalím ti svou pravou tvář. Jsem prožitkem z časů tkaných nezkrotností v plynoucí barevnosti, kdy vše dýchá tekoucí přítomností, jež vdechuje živoucí vědomí po plném poznání se. Jen ti, kdož se nebojí kráčet v každém okamžení do neznáma, jen ti, kteří sdílejí své bytí plností nadšení, jen pro ty jest určena má bezedná náruč radostného žití. Jsem stopou, jež otiskla svůj postoj do krajiny vznikající nové země, následujte mě a poznáte život v celosti čirého vědomí, jímž vždy budu neboť...

"Já Jsem" Blaženost

 

Poselství vůně Blaženost: 

"Blažený je ten, kdo poznal vědomí pravého blázna a dál žije svůj život jako jedno velké dobrodružství" 

 

"Pravý Blázen" je člověk, který plně důvěřuje své intuici a je tím pádem mimo jakékoliv pochopení běžného rozumu. Vždy a každým svým krokem se vzdaluje své minulosti, je pro něj pouhé nyní. Má pouze svou nevinnost a důvěřivost v Universum. Je v naprosté harmonii se vším co ho obklopuje. Jeho život je obrovským skokem do neznáma v každém okamžiku jeho již celistvého bytí.

 

Složení esencí: Zázvor kořen, Mimóza absolue, Citrónová tráva, Neroli destilovaná, Vanilka extrakt, Osmanthus enfleuráž, Pomeranč krvavý kůra, Narcis CO2 gold super premium. 

Tato esence "Blaženost" obsahuje 3 unikátní vonné komponenty, které je velmi náročné v dnešní době sehnat. Ať už se jedná o pravé Neroli destilované z Tuniska, jež má zářivou vůni s osvěžujícími vrchními tóny, které přecházejí do kulaté květinové měkkosti a prosluněné elegance. Díky tomu je tato vůně zcela jiná než běžně používaná Neroli absolue. Nebo neskutečná Osmanthus enfleuráž, jejíž hlavní tón by se dal popsat jako vůně šťavnatých sladkých meruněk vnořených do čerstvé smetany, která je navíc obohacena o medový nektar. Navíc pro vytvoření 1l této vůně potřebujete zhruba 3000 kg květů. Obě tyto vůně jsou úžasné, ale skutečnou třešničkou na vrcholku dortu je v tomto případě Narcis CO2 gold super premium. Kdy samotná tato vůně má tak široké spektrum tónů, že je nemá smysl ani vypisovat. Dalo by se říci, že takto získaný Narcis je parfémem už sám o sobě. Vůně se neustále mění a tvaruje, díky tomu je tento materiál naprosto výjimečně nebeský, nadpozemský až hypnotický a zcela jistě mistrovský kus. Mohu za sebe říci, že je pro mě aromatickou dokonalostí, zatím nejkrásnější květinová vůně s jakou jsem se kdy setkal, materiál, který lze studovat na věčnost, a důkaz, že tím největším parfémem, který dosud existuje, je příroda sama. Díky těmto složkám bude tato vůně velmi limitovaná a pokud ji uvolníme určitě neváhejte s jejím pořízením, neboť nikdy nevíme, kdy opět ji budeme moci vytvořit.

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá polodrahokam Ametyst - esence je s ním vibračně propojena.

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ

Kód Kód: 0100
Kategorie: Alchymické esence
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička