Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Co jsou Alchymické esence a jejich rozdělení

Alchymické esence jsou vysoko vibrační vůně, které jsou tvořené speciální kapací technikou "zhmotnění se". Veškeré tyto esence jsou tvořeny jako "univerzální zdrojový potenciál", nicméně je zde i možnost aktivovat je přímo na míru.

 

Jaké linie Alchymických esencí naleznete na našem eshopu?

Jednotlivé kategorie vůní nazýváme linie, je to z toho důvodu, že některé vůně spolu tvoří celek, který je vhodné projít postupně za sebou, jen tak z dané linie vytěžíte maximum. Jejich bližší rozdělení a popis k čemu daná linie vůní slouží jsme Vám popsali níže.

 

Ale možná se ptáte čím začít a jak se v tak velkém množství vůní zorientovat?

Je to jednoduché. Můžete začít s vůní, která Vás osloví na základě popisu vůně nebo si vybrat linii vůní, kterou si chcete projít. Nebo si můžete vybrat vůni na základě smyslu čichu, která pro Vás bude nejvíce zajímavá. Tuto možnost můžete využit prostřednictvím akcí zvaných AlchymiQ party, které pořádáme v průběhu roku nebo se můžete objednat na konzultaci s Ivanem Truksou.

 

Co vše získáte zakoupením naší esence? 

Balíček s vůní, který k Vám doputuje bude obsahovat:

  • Originální námi vytvořenou krabičku na míru v níž se esence ukrývá
  • Sametový pytlíček pro uložení esence, při každodenní práci s ní
  • Kartu s popisem tématiky esence a její poselství pro Vás
  • Podrobný návod jak s vůní pracovat
  • "Alchymickou esenci" která nese jedinečnou malbu přímo Vám na míru vytvořenou

 

Náš tip: Pokud vlastníte více našich esencí, můžete si jako "ranní rituál" vytáhnout jednu kartu ze všech karet co vlastníte. S tou pak společně s vůní můžete během dne pracovat. Někdy je vhodné i nad daným poselstvím rozjímat, neb nese vícero rovin ku uchopení.

 

Pro koho jsou esence vhodné?

 

Naše alchymické esence jsou vhodné úplně pro každého, nicméně největší přínos mají pro ty z Vás, kteří se chcete vydat na další cestu hlouběji k sobě samému. Díky zcela jedinečnému konceptu vůní a originálním recepturám, se setkáváte s něčím co má hluboký přesah nejen pro tuto dobu, ale i pro časy budoucí. Vůně nás ve všech kulturách provázejí od nepaměti, ale příběh, který si společně dovolíte prožít v "NYNÍ", je jen a jen na Vás.

 

blog1 

 

Bohyně a Bohové Světla

Tato linie vůní je zcela unikátní mezi všemi našimi kolekcemi a to z toho důvodu, že se jedná o párovou kolekci. Tím, že tyto esence pracují pouze párově. Tak k jejich plnému zření a integraci kvalit všech témat je třeba poznat obě strany polarity páru. Kde jedna vůně vyjadřuje vnější projevení a druhá vnitřní uchopení. Jeden bez druhého tedy nevedou k celistvosti tématu. Pokud však zpracujeme obě esence dochází u nás k naplnění potenciálu jenž reprezentují v rámci stvoření.

Osiris & Isis

Zeus & Demeter (přidáme na eshop během 2024)

Anemoi & Iris

Poseidon & Afrodita

Vulkán & Ištar (přidáme na eshop během 2024)

Horus &Hathor

 

Královská linie grálu

Tato linie vůní se nese v duchu královských energií ducha stvořitele. Je myšlena jako cesta, kdy každá další vůně navazuje na tu předchozí a sebe samu tak ještě umocní, protože Vaše vědomí je skrze onu předchozí vůni lépe schopné přijmout klíče a kódy, které tato konkrétní královská esence nese. Zároveň jsou v těchto vůních použity i ty nejvzácnější z květů jenž tato naše úžasná planeta nabízí. Pokud hledáte něco zcela mimořádného, tak zde jste na správném místě.

Doporučená cesta jak se vydat na královskou cestu skrze vůně:

Level I - Černá Madona

Level II - Světlonoš

Level III - Svátost

Level IV - Vzkříšení

Level V - Jeshua 

Level VI - Miriam z Magdaly 

Level VII - Grál (teprve vznikne)

 

Serafínské esence

Tato linie vůní se nese v duchu mistrovských kvalit uchopených skrze potenciál serafínské energie. Jednotlivé esence nejsou spolu vzájemně propojené, jejich ukotvení má plnou zdrojovou identitu, tedy nepotřebují být na nic navázány, jen v čistotě ducha stvořitele předávají jeho moudrost přímo. Pokud hledáte něco co Vás dalece přesahuje a chcete poznat božské hodnoty a porozumět jim, tak toto je místo pro Vás.

Aktuálně dostupné vůně, řazeny jak vznikají za sebou:

Level I - Blaženost

Level II - Kosmická Harmonie 

Level III - Kořeny Podstaty

Level IV - Provázanost 

Level V - Živoucí Požehnání 

 

Elementární esence

Tato linie vůní se nese v duchu elementů. Při práci s těmito esencemi v sobě podporujete daný element a zároveň ho i uchopujete a více poznáváte. Kompletní set obsahuje 5 vůní, které spolu vzájemně spolupracují a jako celek mají velký přesah pro každodenní práci na sobě. Doporučujeme používat intuitivně dle Vašeho aktuálního naladění či navnímání. 

Jednotlivé elementární esence jsou:

Srdce Matky Země - element Země

Srdce Hlubin Oceánu - element Voda

Srdce Středu Nebes - element Vzduch

Srdce Zdroje Lásky - element Oheň 

Srdce Mnohovesmíru - element Éter 

 

Dračí Mistři Nové Země

Poselství Dračích mistrů Nové Země: 

"Přicházíme z pradávných časů, z dob ještě před tímto a jinými světy. Přinášíme tak prvotní moudrost nikdy nezrozeného, v nekonečné milosti zdroje, nadešel onen čas vnést skutečnou podstatu lidskosti do projeveného."
 

 

Terra Logie "Sjednocení se"

Toto je zcela unikátní linie vůní jenž reflektuje každoroční cyklus na této planetě jímž příroda prochází od jara až po zimu, potenciál této sady je tím pádem nevyčerpatelný a lze ho procházet i vícekrát dokola, kdy vůně se sami po průchodu jedním cyklem updatují na další level. Terra zde vyjadřuje téma čtyř ročních období, jimiž všichni stále procházíme společně s matkou přírodou. Logie zde vyjadřuje právě onu cykličnost projevenou v této realitě bytí. A konečně "Sjednocení Se" vyjadřuje právě ono napojení se do jednoty s veškerým životem.

Doporučená cesta jak se vydat na tuto cestu skrze vůně:

Level I - Probuzení

Level II - Osvobození

Level III - Svoboda

Level IV - Prozření

Level V - Opakovat celý cyklus

 

*Určitě nedoporučujeme začínat v žádném případě vůní Svoboda nebo Prozření, smysl cesty pak zde ztrácí smysl. Pokud vnímáte, že Vaše vědomí je již dostatečně Probuzené lze začít i Osvobozením. Děkujeme, že budete respektovat tato doporučení, vyzkoušíte-li tuto sadu pak poznáte co je to "Alchymie života" ukrytá v esencích.