Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Vaše voňavé příběhy

 

,,Na alchymických esencích Ivana Truksy miluji to, že to nejsou ,,jen" esence. Slouží mi jako průvodci, kteří mi pomáhají pročichat se doslova do nové reality. A to myslím bez nadsázky. Pokud si vás přitáhnou tyto esence, měli byste vědět, že jejich energetické pole je tak silné, že má schopnost kompletně přeskládat váš život - vaši práci, vaše vztahy, různorodé životní aspekty, které právě řešíte. Za tu dobu, co s esencemi pracuji, se mi už mnohokrát stalo, že mi přišli do života noví lidé, nové příležitosti, a především - nově uchopené, hlubší a celistvější vnímání sebe sama. Moc ráda esence používám i na seminářích, které pořádám, protože vím, že i kdyby si je lidé neočichali, samotná jejich přítomnost dělá divy. Obzvlášť párové esence Bohů a Bohyň se mi osvědčila jako skvělá volba pro harmonizaci a aktivizaci mužsko-ženské energie, jejíž (ne)rovnováha je hlavní příčinou čehokoli, co v životě stagnuje. Alchymické esence nádherně voní, střídá se v nich mnoho vrstev a tónů. To ale není to hlavní. Když přičichujete k lahvičce, cítíte, jak vaše energie stoupá, vědomí se rozšiřuje a v duši se objevují nové obrazy, pocity, vjemy.. Celé vaše já se otevírá pro rozkvět tématu ve vašem životě, které daná lahvička nese. Kdo Ivana Truksu zná osobně, ví, že je to skutečně mistr - alchymista, který ,,stahuje" složení esencí v té nejvyšší čistotě, a míchá je v té nejvyšší kvalitě jak po technické stránce, tak po té energetické. Jeho práce je opravdu jedinečná - kdo ji zažije na vlastní kůži, pochopí, proč ho všichni tak vychvalujeme:). Pokud vás alchymické esence lákají, doporučuji, abyste svou intuici poslechli. Je totiž pravděpodobné, že vás právě navedla k nástroji sebepoznání a seberealizace, který ve vašem životě začne spolu s vámi tvořit zázraky."

- Margot Gabrielle (Anthea Rahimé)
www.margot-gabrielle.cz


Ivona-Antalii

 

" S Ivanem a esencemi jsem se setkala v roce 2016. Pořádala jsem seminář Energie draka a Ivan zrovna tvořil další verzi esencí s draky. Mezi mé první vůně, které jsem používala pro sebe, ale i vozila na semináře, patřily právě ty dračí. Z počátku to byly čakrové, poté další vedoucí až k draku hvězdnému či slunečnímu. Začala jsem používat další esence pro sebe i pro účastníky kurzů. Vznikl Pramen ženy, který skvěle doplňovaly oleje Máří Magdaleny, Panny Marie a Ňadroleum. Každá vůně se dala použít ke konkrétní meditaci. Na žádném semináři od roku 2016 tak nechyběly esence z Darů Země. Později jsem se seznámila s novými vůněmi, kde každá měla svou originální lahvičku. Začala jsem je používat nejen na seminářích, ale i při vědomých procházkách a akcích s lidmi v přírodě. Líbí se mi nádherně malované lahvičky kde každý kus je originál, možnost objednat si osobní vůni, a to, že se jednotlivé esence skvěle doplňují. Nádherně voní, mají vysoké vibrace, otevírají, léčí, aktivují, propojují. Každé přivonění je krásným zážitkem a prožitkem. "

 

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz


 

Miriam Stelariia - pro web prezentaci

 

" Od úžasného Ivana Truksy z Dary Země mám již několik alchymických esencí. Esence si mě volaly už delší dobu, a když jsem objevila Dary Země, cítila jsem ano, to je jsou ty správné. Ivan je opravdovým mistrem alchymistou, jehož darem je přímé napojení na Zdroj i Matku Zemi. Jeho esence jsou velmi čisté bez přísad a jsou tak opravdu dary Země. Velmi mě těší, že jednotlivé vůně vnímá jako vědomí a s jemným citem dokáže propojit několik esencí vůní do jedné alchymické vůně, jednoho vědomí. Esence otevírají velké hloubky i výšky vědomí a vedou do nitra sebe, k naší duši v čiré esenci prvotního Zdroje. Od Ivana jsem začala s Osobní vůní, která si mě zavolala. Její esence je nádherná, vůně nadpozemská a velmi osobitá. Poté jsem zvolila vůni Osvobození, která mě opravdu začala osvobozovat od minulosti, která mě ještě tížila a začala ve mně probouzet mé další úrovně vědomí. Následovala Černá Madona z Královské linie grálu, a to byla velká hloubka a zároveň láska Hvězdné Matky. Pomohla mi uvolnit velmi těžké energie, a přesto mi dala i bezpečnou náruč tím projít. Nyní mám esenci Svátost, která je další v pořadí v královské linii esencí. Vede mě přímo k mé esenci duše, abych konečně přijala sebe ve své královské esenci a projevila se. Pro sebe i pro ostatní. K ní mám i esenci Blaženost, jejíž název je úplně přesný. Lehkost, radost, nadhled, blaženost. Už teď si mě zavolala další má Osobní esence a těším se na ni. Mnoho let pracuji s lidmi a pro mou práci je i tato sebepéče a otevírání probuzeného vědomí velmi důležitá. Velmi si vážím Ivanovy práce, jelikož on a jeho alchymie jsou opravdu darem zde na Zemi pro nás všechny. Velmi se mi líbí i malované lahvičky k esencím od Mirky Lipert, které jsou malovány s propojením vědomí dané esence. Dokonalá alchymie tvorby. Ze srdce tyto alchymistické esence vřele doporučuji a děkuji, že Ivan s Mirkou takovou tvorbu dělají. "

S láskou Miriam Stelariia
www.stelariia.cz


 

 

 

Martina Mab Junga

https://www.martinajunga.sk/