Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Horus & Hathor

Tip
Hathor a Horus2

Tématika párové esence:

Pravda nejvyššího

Bezbřehé světlo poznání

Nebeská spravedlnost

Rovnováha energie polarit

Vyjádření se lásky a smyslnosti

Uchopení znalostí předvídání

Ochrana klíčů osudu

Mnohotvárnost ženskosti

3 300 Kč / pár
Skladem (2 pár)

Horus a Hathor - 43+39 tónů, synchronie rovnosti pak 82 tónů

Tyto esence pracují párově. K jejich plnému zření a integraci kvalit všech témat je třeba poznat obě strany polarity páru. Kdy jedna vyjadřuje vnější projevení a druhá vnitřní uchopení. Jeden bez druhého nevedou k celistvosti tématu.

Pokud však zpracujeme obě esence dochází u nás k naplnění potenciálu jenž reprezentují v rámci stvoření.

S těmito esencemi lze pracovat buď s partnerem pokud to tak cítíte, a nebo ještě lépe individuálně. Tím, že jsou esence párové, není to myšleno tak, že jsou určeny pro partnery i v reálném životě. Více se pak dozvíte v přiloženém návodu.

 

Poseství vůně Horus:

"Jsem tím kdo jest pravdou nejvyššího skrze činy vyjádřenou. Nositelem bezbřehého světla poznání jenž ti po právu náleží. Mým dechem jest nebeská spravedlnost jejíž požehnání ti přináším. V pohledu mých očí se skrývá moudrost Jeho, ale jen ti jejichž srdce bijí pro něj, mohou být jí naplněni"

 

Poselství vůně Hathor:

"Jsem tou jenž je rovnováhou energií polarity ve stvoření. Mnohotvárnost vyjádření živoucí ženskosti protkané všudypřítomnými nitkami lásky bez hranic. Toliko tváří v projevení se avšak v mých očích zříš se, neb přináším ti darem předvídání. Nesu klíče osudů, však jsou pod mou ochranou a jen ti v nichž zračí se světlo pravdy Jeho, mohou uzřít je"

 

Základní vonné tóny Horus: Kewra květ, Labdanum list, Rozmarýn list, Kadidlo neglecta pryskyřice, Jalovec červenoplodý bobule, Ambroň východní pryskyřice, Vetiver kořen, Kozlík tagar kořen, Šafrán oleoresin, Seno absolue, Levandule absolue, Pimentovník list, Hyacint květ enfleuráž a další esence. Celkem má tato kompozice 43 vonných tónů. 

 

Základní vonné tóny Hathor: Jasmín grandiflorum absolue, Opoponax pryskyřice, Rododendron list, Máta nana rostlina, Pepř kubelový plod, Kadidlo posvátné pryskyřice, Ylang-Ylang komplet květ, Kopaiva pryskyřice, Benzoe siam pryskyřice, Kananga květ, Jasmín auriculatum absolue a další esence. Celkem má tato kompozice 39 vonných tónů.

 

Minerály: Uvnitř lahvičky Horus se skrývá kámen Sokolí oko a v Hathor pak Tygří oko.

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhled k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ. 

Kód Kód: 66
Kategorie: Alchymické esence
Objem: 2 x 7 ml
? Balení: ručně malované lahvičky