Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Posel Změny

Již má majitele
Posel Změn a
45 000 Kč / ks
Vyprodáno

Poselství obrazu Posel Změny

Z housenky se rodí krásný motýl... Já jsem ty a ty jsi já. Dva okřídlený bratři... Elohim... ti co jsou plamenem andělské síly.

Ve vzdušných prostorách opisuju ladné křivky, které proudí nahoru a dolů. A tak brázdím vzduchem jak nejlíp mohu.

To jsem já posel bohů, který změnu předpovídá...stávám se generátorem proměn, které se proměňují jak nahoru tak dolů. Vše směřuji silou tvůrčí do jednoho bodu, jak žít život ve své síle, lásce i inspiraci.

V duhových odlesků se vše protkává v neviditelných oktávách. Kdy jemně ladím druhým jejich srdce.. Moje zlatá spirála prostupuje pomalu až do jádra zdroje. A tak vše se jen prolíná v nekonečných výšinách, kdy má křídla vzorem protkaná ukazují jak jednoduché to je..

Teď už jen lehce třepotám svými křídly sem a tam. Vše se v tobě probouzí a ty jsi teď už odhodlán jít vstříc novým dobrodružství... Až do čisté svobody, která je nasycena vděčností....

...

Další bytost přicházející jako strážce energií nové země. Křehká, jemná okřídlená bytost, která prochází celým svým bytím, silnou transformací po celý svůj život. Až když si projde všemi cykly, promění se na krásného Motýla, který jedním mávnutím může vzlétnout až ke hvězdám...stejně jako Ty

Indiáni pro změnu věří, že přání, která zašeptáme motýlům, se nám splní, jakmile motýl vzlétne směrem k nebesům…

Nech se překvapit a dotkni se své jemné motýli energie, která může být pro druhé inspirací. V křehkosti i zranitelnosti můžeš objevit svou jedinečnost v projevení božské milosti, která skrze tvou esenci promlouvá....

 

Materiál:

Olejomalba na bavlněném plátně, které je napnuté na dřevěném blind rámu. Na jeho zadní straně je připevněn kovový háček na zavěšení. Malba je ošetřena na závěr ochranným lakem.

 

V malbě jsou použité esenciální směsi od Dary Země:

 

Anděl Natanael - požehnání

 

Autor: Amirelle

Velikost obrazu: 100x80 cm

Obraz byl dokončen: 24.11.2023

 

*Více obrazů můžete vidět a průběh toho jak tvořím, sledovat na instagramovém profilu amirelle_art

nebo zde v Galerii obrazů 

Kód Kód: 512
Kategorie: Posvátní strážci energie nové země
Položka byla vyprodána…