Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Srdce Matky Země

Aktivně pracuje s těmito tématy:

Hlubší propojení sám se sebou,

se svými kořeny,

rodem a životem jako takovým

Buď v jednotě s esencí života se svou duší a bytostmi přírody.

1 150 Kč / ks
Skladem (3 ks)

 

Poselství Srdce Matky Země:

 

"Jsme jedním bytím, Teď a Tady, v jediném okamžiku, v jednom srdci"

 

Tato unikátní esence Vám pomáhá "vyladit" se na sebe, svou podstatu a svůj zdroj. Díky tomu Vám umožní se skrze své otevřené srdce spojit i se srdcem druhých lidí, s dušemi přírodních bytostí a především se samotným srdcem Matky Země. 

Může Vám také pomoci odhalit skryté talenty a dary spojené s Vašim úkolem na Zemi. Propojí Vás do hloubky s vašimi kořeny i předky a vnáší světlo a rovnováhu do vašeho rodu. Umožní Vám plně pocítit esenci života v lehkosti a radosti, skrze plné "ukotvení se" do vlastního těla.

 

Složení esencí: Cypřiš francouzský, Cedr marocký, Vetiver bourbon, Benzoe Siam, Oman hroznatý, Bergamot kůra, Kosatec absolue.

 

Element: Aktivně pracuje s elementem Země

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá kamínek Červený Jaspis - esence je s ním vibračně propojena. 

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení. 

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhled k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ.
Kód Kód: 126
Kategorie: Elementární esence
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička