Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Srdce Matky Země

Tip
Země

Aktivně pracuje s těmito tématy:

Hlubší propojení sám se sebou,

se svými kořeny,

rodem a životem jako takovým

Buď v jednotě s esencí života se svou duší a bytostmi přírody.

1 150 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Tato unikátní esence Vám pomáhá "vyladit" se na sebe, svou podstatu a svůj zdroj. Díky tomu Vám umožní se skrze své otevřené srdce spojit i se srdcem druhých lidí, s dušemi přírodních bytostí a především se samotným srdcem Matky Země. 

Může Vám také pomoci odhalit skryté talenty a dary spojené s Vašim úkolem na Zemi. Propojí Vás do hloubky s vašimi kořeny i předky a vnáší světlo a rovnováhu do vašeho rodu. Umožní Vám plně pocítit esenci života v lehkosti a radosti, skrze plné "ukotvení se" do vlastního těla.

 

Poselství Srdce Matky Země:

"Jsme jedním bytím, Teď a Tady, v jediném okamžiku, v jednom srdci"

 

Složení esencí: Cypřiš francouzský, Cedr marocký, Vetiver bourbon, Benzoe Siam, Oman hroznatý, Bergamot kůra, Kosatec absolue.

 

Element: Aktivně pracuje s elementem Země

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá kamínek Červený Jaspis - esence je s ním vibračně propojena. 

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení. 

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhled k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ.
Kód Kód: 126
Kategorie: Elementární esence
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení