Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Strážce Avalonu

Novinka
448795584 10226022717854113 6928689013920583534 n
3 333 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Poselství Strážce Avalonu
Tam kde se protínají dva světy... místo, kde srdce tančí a lásku předává, tam nový začátek právě začíná. Načerpej inspiraci, která se ti nabízí ať můžeš zářit víc a víc...Stačí otevřít své srdce a ucítíš, jak hluboce toužíš vědět víc Však ty si ten, kdo ví pro co má žít a tak se nebe a země probudí přes paprsek duhový, který tebou prostoupí.
...
 
 
Má letošní Avalonská cesta byla k mému překvapení zcela odlišná, i když už po několikáté se sem vracíme zas a znova, tak nějak přirozeně k nám místo promlouvá a volá, tak jak jsme naladěni. Tentokrát nám i pěkně zapršelo. Déšť proměňoval svojí intenzitu z minuty na minutu... i paní v obchodě sdílela vášnivě, že i ona je překvapená, že to vůbec nechápe, co se to děje s počasím... něco jako v Harry Potterovi v 1. Kapitole, když čarodějové neskrývají své nadšení z vítězství nad zlem a různě blbnou.
✨️ Kouzelný svět skrytý před běžným světem najednou prostupuje do reality mudlů až se dějou různé podivnosti, kterých si všímají i mudlové. A Ano i zde v Glastonbury najdete kouzelnou Příčnou ulici, kde se vykuřuje osto šest v Čechách by asi někdo volal hasiče nebo by si někdo stěžoval na smrad ze šalvěje, či vonných tyčinek, kterou cítíte všude
 
Letos jsem stihla namalovat pouze jednu ilustraci - akvarel
Byla jsem vedena ho namalovat v posvátných zahradách Chalice Well
Tento unikátní duhový akvarel můžete mít. Jako zajímavost je, že jsem použila vodu z Červeného pramene z Chalice Well pro naředění barev ❤️
 
Velikost vetší A5
Pro více informací mi můžete napsat
 
Krásný Slunovrat vám přeji a ať každému z Vás přinese laskavou podporu plnou hojné inspirace ❤️
Amirelle ✨️
Kód Kód: 569
Kategorie: Posvátní strážci energie nové země