Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Strážce Hojnosti - set

Akce Novinka Tip
set strážce hojnosti
1 554 Kč –10 %

Unikátní alchymický produkt na podporu Hojnosti v životě, který jsme připravovali několik let. 

1 554 Kč –10 % 1 398 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Tento produkt má synergické složení, které podporuje vnímání a uchopení Hojnosti v našich životech. A to v jakékoliv oblasti kde to potřebujeme, tedy nemusí se vždy jednat pouze o finance. Rozmanitosti se zde žádné meze nekladou, vše je v souladu pro náš aktuální stav bytí v němž se nacházíme a kam se chceme dále posunout. 

 

Ke každému setu obdržíte speciální pracovní kartu s obrazem Strážce Hojnosti, na které je uvedeno jak správně tento produkt aplikovat pro využití jeho maximálního potenciálu + pracovní mantra, která ještě více umocní daný prožitek při práci.

 

Typ produktu: Tělový olej + Aroma sprej

 

Obsah: 50ml + 50ml

 

Složení: Blíže specifikováno u jednotlivých produktů z tohoto setu

 

Použité éterické oleje: Pomeranč červený kůra, Vanilka absolue z Tahiti, Cedr dřevo, Tonka fazole absolue, Zázvor kořen, Včelí plástve absolue, Benzoe Siam pryskyřice, Myrrha pryskyřice, Kadidlo posvátné z Ománu, Santalové dřevo z oblasti Mysore v Indii, Růže damašská absolue, Skořice kůra z Madagaskaru. 

 

Charakter vůně: Opojná sladce kořeněná vůně s podtóny květin a dřevin.

 

Použití: Blíže specifikováno u jednotlivých produktů z tohoto setu

Kód Kód: 566
Kategorie: Strážce hojnosti