Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Strážce Hojnosti - Tělový olej

Novinka
Tělový Olej

Unikátní alchymický produkt na podporu Hojnosti v životě, který jsme připravovali několik let. 

777 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Tento produkt má synergické složení, které podporuje vnímání a uchopení Hojnosti v našich životech. A to v jakékoliv oblasti kde to potřebujeme, tedy nemusí se vždy jednat pouze o finance. Rozmanitosti se zde žádné meze nekladou, vše je v souladu pro náš aktuální stav bytí v němž se nacházíme a kam se chceme dále posunout. 

 

Ke každé lahvičce obdržíte speciální pracovní kartu s obrazem Strážce Hojnosti, na které je uvedeno jak správně tento produkt aplikovat pro využití jeho maximálního potenciálu + pracovní mantra, která ještě více umocní daný prožitek při práci.

 

Typ produktu: Tělový olej

 

Obsah: 50ml

 

Složení: Synergická směs pečlivě vybraných a vysoce kvalitních éterických olejů v jojobovém a mandlovém oleji.

 

Použité éterické oleje: Pomeranč červený kůra, Vanilka absolue z Tahiti, Cedr dřevo, Tonka fazole absolue, Zázvor kořen, Včelí plástve absolue, Benzoe Siam pryskyřice, Myrrha pryskyřice, Kadidlo posvátné z Ománu, Santalové dřevo z oblasti Mysore v Indii, Růže damašská absolue, Skořice kůra z Madagaskaru. 

 

Charakter vůně: Opojná sladce kořeněná vůně s podtóny květin a dřevin.

 

Použití: Kdekoliv na těle, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Používáme především jako masážní či tělový olej.

Kód Kód: 563
Kategorie: Strážce hojnosti