Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Poseidon & Afrodité

Tip
Afrodita a Poseidon2

Tématika párové esence:

Proměna skrze Vášeň

Odhodlání se po Objevení

Poznat své Hlubiny

Rovnost v Lásce

Vnímání zdroje

Rovnováha skrze Bezpodmínečnost

Posun v Cítění

Povstání Milosti

3 300 Kč / pár
Skladem (4 pár)

Poseidon a Afrodité - 40+39 tónů, synchronie rovnosti pak 79 tónů

Tyto esence pracují párově. K jejich plnému zření a integraci kvalit všech témat je třeba poznat obě strany polarity páru. Kdy jedna vyjadřuje vnější projevení a druhá vnitřní uchopení. Jeden bez druhého nevedou k celistvosti tématu.

Pokud však zpracujeme obě esence dochází u nás k naplnění potenciálu jenž reprezentují v rámci stvoření.

S těmito esencemi lze pracovat buď s partnerem pokud to tak cítíte, a nebo ještě lépe individuálně. Tím, že jsou esence párové, není to myšleno tak, že jsou určeny pro partnery i v reálném životě. Více se pak dozvíte v přiloženém návodu.

 

Poselství vůně Poseidon "Jsem tím kdo jest touhou skrze vodu zhmotněnou. Ten jenž dřímá žezlo moudrosti, povstané z hlubiny bezbřehého uchopení trojjedinnosti. Jen ti kdož cele naplněni jsou prvotním poznáním se mouhou setkat se mnou tváří v tvář. Pojď a kráčej v mých šlépějích odhodlání a dojdeš k objevení té jež z pěny láskyplné tvé sny protká dechem Jeho"

 

Poselství vůně Afrodité "Jsem tou jenž je z čiré vášně zrozenou. Ta která spatřila milost projevení a povstala v ní. Mým dechem je soucit nejvyššího a tím tě naplňuji. V mém pohledu zří se rovnost lásky všeobjímající bezpodmínečnosti. Vnímej mě skrze své božské srdce ukotvené ve zdroji. A až pak oddej se mému hřejivému náručí a já provedou tě velkou proměnou, světlo lásky Jeho pak bude tvou odměnou"

 

Základní vonné tóny Poseidon: Kopr semena, Myrha pryskyřice, Tymián borneol rostlina, Cedrový mech absolue, Puškvorec kořen, Fialka list absolue, Karafiát absolue, Cedr atlas dřevo, Andělika lékařská kořen, Hřebíček plod, Labdanum list, Gurjum balzám pryskyřice, Vetiver haiti kořeny a další esence. Celkem má tato kompozice 40 vonných tónů. 

 

Základní vonné tóny Afrodité: Jasmín sambac absolue, Řečík lentišek listy, Mimóza dealbata absolue, Růže perská květ, Růžový lotos absolue, Růže bílá květ, Pomeranč žlutý kůra, Santalové dřevo, Borovice těžká jehličí, Kadidlo posvátné pryskyřice, Citrónová tráva listy, Myrta listy a další esence. Celkem má tato kompozice 39 vonných tónů.

 

Minerály: Uvnitř lahvičky Poseidon se skrývá vzácný kámen Akvamarín a v Afrodité pak Perla.

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhled k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ. 

Kód Kód: 60
Kategorie: Alchymické esence
Objem: 2 x 7 ml
? Balení: ručně malované lahvičky