Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Živoucí Požehnání

Novinka Tip
Živoucí Požehnání

Bytí v lásce

Transformace

Žít svůj sen

Naplnění cesty

2 400 Kč / ks
Skladem (3 ks)
"Kráčíme touto širou planinou a v našich šlépějích se odráží vše kým jsme, ale i to kým zde můžeme být... to ono neviděné transformující třepotání křídel motýlích jenž nás provází od počátku až ke konci... život jest darem i snem zároveň avšak jen ti požehnáni viděním jeho krásy jsou pak ještě stále zdánlivými pány nad vlastním osudem... avšak ti jenž projdou onou velkou proměnou v úplnost sebe sama a v obnažení před světem dají své dary všem... jen ti mohou najít posvátné naplnění a být tak zde v bytí tepajícím srdcem živoucího požehnaní..."

 

Poselství vůně Živoucí Požehnání: 

"Opravdu požehnán jest ten jež je živoucím propojením nebe a země v jednotě lidství"

 

Složení esencí: Santalové dřevo z oblasti Kerala zrání vůně od roku 1953, Vetiver bourbon z ostrova Reúnion, Tolubalzám, Svaté dřevo, Jedle obrovská, Geránium rosé, Monarda, Řebříček, Frangipani rudé absolue z Malajsie, Zlatobýl, Drmek listy, Lotos zlatý absolue z Thajska. Celkem má tato kompozice 29 vonných tónů. 

 

Běžně zde píši něco o skladbě vůně, toto zde vynechám a napíši něco o linii těchto vůni samotných. První serafínská esence Blaženost vznikla na podzim roku 2020, pak v průběhu roku 2021 vznikli postupně další 3 vůně v tomto pořadí: Kosmická Harmonie, Kořeny podstaty a Provázanost. Již v tu dobu jsem cítil, že přijde další vůně. Jen kdo by pomyslel, že se na ní bude čekat více než 2 roky. Tvoření skrze mě je plně intuitivní a milost vždy čeká na správný okamžik pro projevení, já toto jen s pokorou následuji v očekávání toho co přijde. Serafínské vůně jsou specifické v tom, že se tvoří dle toho jak se vyvíjí kolektivní vědomí lidstva a jak dalece se milost zde v této krajině probouzí. Již nyní vnímám, že se hlásí další 2 vůně, které půjdou společně sem k nám do roviny zhmotnění. A tak to vypadá, že opět přijdou 3 v těsném závěsu za sebou. A poté kdo ví, co bude následovat. Je zde jen mihotavý pocit někde tam v dáli, že konečný počet vůní této řady bude 13. Ale kdo to vlastně ví?...

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá polodrahokam Celestýn - esence je s ním vibračně propojena.

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ

Kód Kód: 518
Kategorie: Serafínské esence
Objem: 7 ml
Balení: ručně malovaná lahvička