Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Černá Madona

Aktivně pracuje s těmito tématy:

Nejistota

Nedění

Tvůrčí krize

Temná noc duše

Zastavení

Učí nás položit se do Neznáma

Plné prožívání přítomného

Noření se do toho nejhlubšího Ticha

Dává nám poznat jak jen být a nechat se vést rukou neviděného 

1 900 Kč / ks
Skladem (4 ks)

Přicházím z lůna kosmu - Prapodstaty všebytí. Tam kde světlo jest tmou, a tma jest světlem. Zde v plnosti neoddělenosti dlím a sleduji vše zahalené i to již odhalené. Má moudrost nemá žádná omezení, neb jsem jejím pramenem pro vše projevené. Má láska je bez hranic, prostupujíc vše svou milostí. Jsem tím největším skokem do neznáma, zastav se a plně se ponoř do svého srdce. V tom momentě kdy veškeré reakce utichnou, pak naplň se mnou cele, to co přijde jest tvou iniciační branou, do nového světa čirého vědomí. Už nikdy se neohlížej, protože tvůj svět už není stejný, jen jdi, neboť nyní jsi TOU cestou...

 

Poselství vůně Černá Madona:
"Jsem TOU jež byla, je i bude. Jsem ničím a přesto vším zároveň. Obejmi mě pevně a drž se, jsem branou jež z duality, přivede tě do skutečné jednoty. A tak se Staň..."
 

 

Složení esencí: Gardenia Grandiforum enfleuráž, Černý pepř, Káva CO2, Arnika absolue, Topol černý, Černý rybíz absolue, Galbanum pryskyřice, Tonka absolue, Hořký pomeranč kůra, Kadidlo posvátné černé. 

Tato unikátní esence "Černá Madona" obsahuje několik skvostů mezi vůněmi. Avšak tou nejvzácnějších z nich je Gardenia Grandiflorum enfleuráž, která oplývá velmi opojnou jasmínovitou vůní, která je mnohem vyváženější než klasický jasmín, neboť obsahuje všechny 3 vrstvy vonných tónů. Navíc se získává původní technikou zvanou enfleuráž, která se běžně používala do začátku 20.století a pak byla nahrazena moderními způsoby zpracování. Během procesu extrakce se čerstvé, plně otevřené květiny vytrhnou z rostliny gardenie a opatrně se položí na podnosy pokryté vrstvou organického kokosového oleje. Esenciální oleje z okvětních lístků pomalu migrují do kokosového oleje a proces se opakuje, dokud kokosový olej není úplně nasycen esencí gardenie. Poté se čistá esence od kokosového oleje oddělí alkoholem získaným z cukrové třtiny, který se následně odpaří a zanechá pouze čistý éterický olej gardenie neboli enfleuráž. 

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá krystal Skoryl neboli Černý Turmalín - esence je s ním vibračně propojena. 

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhled k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ.

Kód Kód: 0200
Kategorie: Královská Linie Grálu
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička