Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Hvězdná esence

Novinka
Hvězdná esence2

Toto je mistrovská edice osobní esence, aktuálně nejvyšší možný potenciál co lze skrze naši tvorbu uchopit do vůně. 

7 777 Kč / ks
Skladem (4 ks)

Tato naprosto originální vůně reflektuje potenciál Vaší hvězdné zdrojové podstaty a zároveň i potenciál toho kam se lze v tomto životě zde na planetě zemi rozvinout. Tedy pokud si ji pořídíte neobdržíte jednu lahvičku s vůní, ale rovnou dvě. Kdy jedna je melodií zdrojové matrice Vaší duše a druhá lahvička je odrazem hudby Vaší zkušenosti zde již prožité, dohromady pak spolu tvoří symfonii, která dále směřuje Váš potenciál ku dalšímu naplnění. 

 

Tato vůně se tvoří pouze v jedné možné variantě a souhrnný počet tónů v obou lahvičkách je pak v rozmezí 66-99 tónů. Toto je pro každého zcela individuální neboť neseme jedinečný otisk energií a zkušeností jak z tohoto života tak i těch předchozích. Tuto vůni si od nás mohou pořídit pouze ti jenž měli v minulosti od nás jakoukoliv osobní esenci z těchto druhů Rubínová, Topazová, Citrínová, Smaragdová, Safírová nebo Diamantová. Jinak řečeno platí pouze pro vůně námi vytvořené v letech 2020-2024. Je to z toho důvodu, že je jejich vědomí už připraveno na tento typ práce. Nicméně vše se neustále vyvíjí a tak od roku 2024, si tuto vůni může pořídit již každý koho si zavolá, nejsou zde tedy žádná omezení, výše uvedené prosím vnímejte pouze jako naše doporučení. Jsme svobodné bytosti a tak volba je vždy na nás. 

 

Pro větší představu jak osobní vůně od nás fungují. Vše projevené v našem univerzu má určitou vibraci, určitý tón, odpovídající zdrojové sekvenci od stvořitele. Jak se naše duše skrze zkušenosti vyvíjí, tak se mění i komplexnost jednotlivých tónů, což ústí v mnohem složitější melodii, kterou je schopna vyjádřit do projevené reality. Má více darů, talentů či schopností vnímání. Toto je u každého z nás zcela individuální, neboť i naše cesta duše je naprosto unikátní a jedinečná. A naše osobní esence jsou klíčem, který otevírá bránu k novým úrovním vědomí. 

 

Obsah balení: 2 lahvičky s esencemi, ručně šitý sáček na vůně, speciální návod určený pouze pro hvězdné esence

 

Tyto unikátní vůně se budou tvořit vždy pouze 4-5x za rok a to v maximálním počtu 3-4ks.

 

Termíny pro rok 2024:

Portálový den 2.2 - obsazeno

Portálový den 4.4 - obsazeno

Portálový den 6.6 - 3 volná místa

Portálový den 8.8 - 4 volná místa

Portálový den 10.10 - 4 volná místa

 

 

Každou tuto vůni dodáváme vždy v naprosto originální verzi obou lahviček jejichž malba je určena přímo pro Vás na míru. Lahvičky na fotografiích v galerii, pak již měli klienti před Vámi, fotografie jsou tedy pouze ilustrační.  

Pokud si tuto esenci objednáte tak do poznámky v objednávce potřebujeme uvést celé jméno toho pro koho je hvězdná esence určena a zároveň i jeho datum narození a také jakou osobní esenci jste od nás předtím měli. Chcete-li nám k tomu ještě uvést cokoliv dalšího, tak to už je pouze na Vás.

 

Podmínky dodání: Je nutné zaplatit celou platbu předem ať už platbou kartou nebo převodem, nedodáváme nikdy na dobírku(eshop Vám to ani neumožní). Jakmile platba přijde, tak poté Vás evidujeme na seznam čekatelů. Kdy s dodáním vždy počítejte, dle termínu ve kterém se tyto esence budou tvořit, tato informace je zveřejněna výše v aktuálním stavu a termín si sami volíte. 

 

Objem osobní esence: 3 a 8ml

 

Použití: K esenci vždy obdržíte podrobný návod jak s ní pracovat. Nikdy prosím neotvírejte ani jednu z obou lahviček ihned jak ji obdržíte, nejdříve si pečlivě nastudujte přiložený návod, z něho pochopíte proč je důležité s otevřením počkat.  

 

Upozornění: Vždy umožníme objednání pouze 3-4 ks a jen ve 4-5 termínech během jednoho roku. Vytvoření tohoto typu esence sebou nese mnohé i dlouhodobé přípravné procesy, jak pro tvůrce tak pro klienta. Prosíme tedy objednávejte, jen v případě vážného zájmu.  

 

 

 

Kód Kód: 408
Kategorie: Osobní esence na míru
Objem: 1x8 ml +1x3 ml