Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Anemoi & Iris

Tématika párové esence:

Inspirace Kultivace umění

Tvoření bez hranic

Plynutí v proudu bytí

Odevzdání se

Proměnlivost

Nespoutanost

Vnitřní souznění

3 300 Kč / pár
Skladem (4 pár)

Anemoi a Iris - 42 a 40 tónů, synchronie rovnosti pak 82 tónů

Tyto esence pracují párově. K jejich plnému zření a integraci kvalit všech témat je třeba poznat obě strany polarity páru. Kdy jedna vyjadřuje vnější projevení a druhá vnitřní uchopení. Jeden bez druhého nevedou k celistvosti tématu.

Pokud však zpracujeme obě esence dochází u nás k naplnění potenciálu jenž reprezentují v rámci stvoření.

S těmito esencemi lze pracovat buď s partnerem pokud to tak cítíte, a nebo ještě lépe individuálně. Tím, že jsou esence párové, není to myšleno tak, že jsou určeny pro partnery i v reálném životě. Více se pak dozvíte v přiloženém návodu.

 

Poselství vůně Anemoi:

"Jsem tím kdo jest hnací silou tvoření. Mě poznáváš až když odevzdáš se svému vnitřnímu plynutí. Přicházím vždy nečekaně a jen když už jsi toho hoden. Mě nijak nepřivoláš, mě nijak nespoutáš, právě v oné ryzosti mé proměnlivosti tkví síla mého předání ti. A tak se vždy vznáším nad krajinou vědomí a jen ti kdož dosáhli již souznění s duchem Jeho, mohou zřít mě a tkát tak na plátno stvoření"

 

Poselství vůně Iris:

"Jsem tou jenž je přadlenou inspirace a snů. Se mnou se setkáváš vždy když pramen tvého vnitřního uchopení už splývá do zření. Přicházím náhle a bez ohlášení a jen ti kdož spočívají v melodii srdce mě mohou zachytit. A to jen nepatrně, neboť škála mé barevnosti jest ve stvoření neomezenou. Odevzdej se mi vždy plností ti náležící a já vynesu tě do krajiny snů Jeho, kde načerpáš onu moudrost jež pak vetkáš do umění svého tvoření"

 

Základní vonné tóny Anemoi: Těhozev zejkovaný listy, Cypřiš modrý dřevo, Kopál svatý pryskyřice, Santalové dřevo gold CO2, Estragon rostlina, Máta nana rostlina, Kroton kaskarilla kůra, Chryzantéma květ absolue, Máta rolní rostlina, Elemi pryskyřice, Kambodžský Oud 6ti letý a další esence. Celkem má tato kompozice 42 vonných tónů. 

 

Základní vonné tóny Iris: Růžový lotos absolue, Šalvěj levandulová rostlina, Lípa květ absolue, Tymián geraniol rostlina, Med absolue, Modřín jehličí, Kosatec absolue, Magnólie květ enfleuráž, Ambroň západní pryskyřice, Cedr jehličí, Vanilka lusky CO2, Tuberóza květ enfleuráž a další esence. Celkem má tato kompozice 40 vonných tónů.

 

Minerál: Uvnitř lahvičky Anemoi se skrývá krystal Fluoritu a v Iris pak vzácný Duhový opál.

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhled k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ. 

Kód Kód: 57
Kategorie: Alchymické esence
Objem: 2 x 7 ml
? Balení: ručně malované lahvičky