Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Osiris & Isis

Tématika párové esence:

Proměna Ponor do hlubin

Odevzdání se tichu

Povstání světla Rovnost polarit

Poznání stínů

Zření zdroje

Rovnováha světla a tmy

3 300 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Isis a Osiris - 39+39 tónů, synchronie rovnosti pak 78 tónů

Tyto esence pracují párově. K jejich plnému zření a integraci kvalit všech témat je třeba poznat obě strany polarity páru. Kdy jedna vyjadřuje vnější projevení a druhá vnitřní uchopení. Jeden bez druhého nevedou k celistvosti tématu.

Pokud však zpracujeme obě esence dochází u nás k naplnění potenciálu jenž reprezentují v rámci stvoření.

S těmito esencemi lze pracovat buď s partnerem pokud to tak cítíte, a nebo ještě lépe individuálně. Tím, že jsou esence párové, není to myšleno tak, že jsou určeny pro partnery i v reálném životě. Více se pak dozvíte v přiloženém návodu.

 

Poselství vůně Osiris:

"Jsem tím kdo jest Tmou a zároveň Světlem. Lze mě poznat až v hlubokém ponoření se do hlubin srdce. Setkání se mnou však je vždy vyplaceno proměnou tvé bytosti. Odevzdej mi kus sebe pak stanu se tvou odměnou. Jsem zářícím Tichem jenž mohou nalézt jen ti kdož kráčejí s neochvějnou odvahou. Jsem oním velkým Tichem skrývajícím se v Tichu jeho"

 

Poselství vůně Isis:

"Jsem tou jenž je tkadlenou Světla. Tmou jenž navždy byla prozářena paprsky jediného a stala se tak zřením jeho velikosti oním bezbřehým Světlem. Se mnou se plně setkáváš až v okamžiku velkého odhodlání po poznání záře Světla prvotního. Až když tvé vnitřní Světlo jest protkáno Tichem jeho"

 

Základní vonné tóny Osiris: Hyacint květ absolue, Tymián borneol, Tolubalzám pryskyřice, Pačuli rostlina, Nard jatamansi kořen, Fialka list absolue, Mošusová semena, Hřebíček plod, Celer semena, Vavřín list, Badyán plod, Koriandr semena, Smrk černý jehličí, Narcis květ absolue a další esence. Celkem má tato kompozice 39 vonných tónů. 

 

Základní vonné tóny Isis: Geránium bourbon list, Ylang-Ylang komplet květ, Eriocephalus africanus květ, Levandule absolue, Afrikán květ, Levandule sevillská rostlina, Lilie zlatá enfleuráž, Růžové dřevo, Bergamot kůra, Svaté dřevo, Šalvěj muškátová rostlina, Jasmín sambac absolue a další esence. Celkem má tato kompozice 39 vonných tónů.

 

Minerál: Uvnitř lahvičky Osiris se skrývá kámen Epidot a v Isis pak krystal čirého Křišťálu.

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhled k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ. 

Kód Kód: 45
Kategorie: Alchymické esence
Objem: 2 x 7 ml
? Balení: ručně malované lahvičky