Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Jeshua

Aktivně pracuje s těmito tématy:

Božská pravda

Skutečná milost

Jasné vědomí

Požehnané srdce 

V jednotě

Soucit

Boholidství

Pokorné vyjádření

3 333 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Je to už dávno, co kráčel jsem touto krajinou, kde mohl jsem milost cítit, né být jen její ozvěnou... Avšak v té době můj příchod byl bláhovým snem poutníka po hvězdách... Však znovu jsem zaslechl ono volání a tak přicházím znovu, v čase bezpráví... Mou misí je vnést pravou tvář lidství do vašich životů, aby konečně mohl rozkvést strom boholidství, jehož sémě si každý od nepaměti nesete, neb je vaší přirozeností, vaším rodným právem ku prožití zde, ve světě forem. V ryzí pravdě se rodí požehnané srdce a onu jasnost jeho světla nelze ničím uhasnout. V náručí Zdroje pak vzplane pochodeň naděje a v tichosti jeho povstává v každém z vás království nebeské... Není to myšlenka, je to vědomí jednoty... a ten kdo to ví, zří jeho ve mě, a sebe v něm... klíčem je pokora a soucit je pohonem na cestě spočinutí s ním... už více netřeba...

"Já jsem" Jeshua

 

Poselství vůně Jeshua:

"Království nebeské není něco co má být objeveno, je to něco co chce býti vyneseno"

 

Složení esencí: Bílá Frangipanie enfleuráž, Bílý Lotos absolue, Thajský Oud Prachin 5ti letý, Žlutodřev rhetsea, Měsíček květ CO2, Opoponax pryskyřice, Růže stolistá absolue, Královské kadidlo Omani King CO2, Fokienia dřevo, Guava list, Bílé hrozny absolue, Pazeraw tajvanský větvičky, Borovice absolue, Černý pepř absolue, Myrrha pryskyřice, Růže perská CO2, Santalové dřevo z posvátných hájů v okolí města Kupang.

 

Tato vůně se nese v duchu hluboké posvátnosti, snoubí se v ní charakter vznešenosti vzácných květin jež se prolíná s tóny vzácných dřevin a pryskyřic. Obsahuje velmi unikátní vůni Santalového dřeva z Indonésie, to bylo divoce pěstováno v okolí města Kupang nacházejícího se na ostrově Timor. Stáří těchto stromů bylo 80-100 let, což je pro potřeby parfemářství zcela výjimečné. 

 

Esence vznikla 3.3.2022 a obsahuje přesně 33 tónů, které jsou alchymicky poskládané v několika vrstvách. Prakticky se na ní čekalo od jara roku 2020, ale až nyní nadešel čas pro její plné ukotvení. Vůně zároveň přináší a je nositelem původního předání a poselství Ježíše, v jeho plné síle před pokřivením náboženstvím. Určena pro vědomé bytosti jež se chtějí stát mistry svého života. 

 

Vůně je tvořena alchymicky na míru pro konkrétní osobu jež si ji objedná - tedy kapanou technikou při níž se vrství dané ukotvení energií jež nese přímo pro člověka, který s ní bude následně pracovat. Tímto velmi pečlivým způsobem je docíleno jejího maximálního potenciálu. Díky tomu platí s čím větší pokorou k danému procesu s vůní přistoupíte, tím větší odměnou pak bude Vaše společná cesta...

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá drahokam Hiddenit - esence je s ním vibračně propojena. 

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

 

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ.

Kód Kód: 284
Kategorie: Královská Linie Grálu
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička