Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Ježíš & Máří Magdaléna

Sjednocení

Rovnováha

Mužský a Ženský princip

Mír a Láska

 

1 111 Kč / ks
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Skladem (5 ks) Zvolte variantu

Poselství vůně:

 

"Ti Dva Jenž Jedním Jsou"

Spojeni osudem, spojeni v lásce, spojeni s milostí..

Dva tuláci po hvězdách jež spočinuli v objetí matky země, dva poutníci nesoucí pochodeň čisté lásky, dva jejichž odvaha přináší probuzení mnohým...

 

Matrice ukotvení parfémů - 12/6/2022 Chalice Well Gardens, Glastonbury, Anglie

 

 

Balení: dvě ručně malované lahvičky na míru s roll-on uzávěrem. Objem je 2x5ml. 

 

Složení: jojobový olej a směs vzácných přírodních esencí či absolue.

 

Základní vonné tóny parfému Ježíše: Myrha pryskyřice, Kadidlo posvátné pryskyřice, Růže absolue, Cedr atlaský dřevo, Šalvěj lékařská, Levandule z kašmíru + aktivační esence Santal Indie Gold CO2

Základní vonné tóny parfému Máří Magdaleny: Bergamot kůra, Ylang-ylang květ, Tuberóza enfleuráž, Citronela listy, Jedle balzámová jehličí, Myrta listy + aktivační esence Růže Otto Persian Gold   

 

Alchymický parfém je úplně speciální druh vůně, který si od nás můžete pořídit a vzniknou vždy pouze 2 maximálně 4 za rok. Do této doby vznikly pouze dva druhy a byli vždy během pár dnů rozebrány. Je to tím, že parfému se vytvoří vždy pouze 200ml a tím pádem ho je k prodeji pouze 20 nebo 40ks dle velikosti balení. Parfém vždy zraje dle potřeby a synergie tónů 3-4 měsíce od namíchání a až poté je uvolněn k prodeji. Tento je prvním symfonickým dvoj parfémem z naší dílny, kdy je vytvořen novým speciálním postupem než předešlé parfémy, tak aby právě oba tyto parfémy spolu mohli ladit a tvořit tak jedinečný otisk vonné melodie. 

 

Použití: Kdekoliv na těle, především pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Používáme hlavně jako přírodní parfém.

 

Upozornění: V žádném případě si neobjednávejte více jak jeden ks, takovouto objednávku stornujeme, jelikož je počet omezen pouze na 40 osob, tak chceme aby tento unikátní párový parfém ho mělo i 40 jedinečných bytostí. Děkujeme za pochopení.

Váš AlchymiQ

Kód Kód: 335/A V 335/B V 335/C V 335/D - Zvolte variantu
Kategorie: Alchymické parfémy
Objem: 2 x 5 ml
Balení: dvě ručně malované lahvičky s roll-on uzávěrem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení