Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Kořeny

Znovuspojení

Tep Země

Nádech a Výdech

Vyvážení Se

Průlom v Poznání

Tradice Předků

Cítit Matku Zemi

Ta, jež Promlouvá

800 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Synu či Dcero má, kráčíš už věky touto živoucí krajinou, místem tvého rozpomínání se, hledajíc své kořeny. V iluzi oddělení však nevnímáš ono starobylé spojení. A tak přicházíme nyní ku tobě v naději, že pocítíš a pochopíš. Že nalezneš v nádechu i výdechu to neviděné propojení. Vnímej dech Matky Země, zde jsme všichni jejími dětmi, jsme si rovni bez rozdílu. A tak, jako potřebujeme my ji, tak i ona touží po znovuspojení s námi. Slyš její tep a oddej se jí zpět do náručí, z níž probuzen jsi byl v tento posvátný háj lidství. Uzři v sobě tradice, jež ti s laskavostí vždy byly předávány a nalezni tak cestu vyvážení. Teď, v čase průlomu, přicházíme a své dary poznání ti přinášíme.

"My jsme Kořeny"

 

Poselství vůně:

"Dotkni se hloubky, jež v každém se ukrývá, poznej to neviděné, propoj se plně a slyš volání srdce, jež milostí ticha jen promlouvá"

 

Balení: ručně malovaná lahvička na míru s roll-on uzávěrem. Objem je 5ml. 

 

Složení: jojobový olej a směs vzácných přírodních esencí či absolue.

 

Základní vonné tóny parfému Kořeny: Lišejník absolue, Kakao absolue, Cedrový mech absolue, Cypřiš kořeny, Puškvorec, Lotos bílý absolue, Šeřík květ enfleuráž, Vetiver bourbon, Mimóza dealbata, Mandarinka zelená kůra, Tabák květ absolue, Kosatec absolue. 

 

Alchymický parfém je úplně speciální druh vůně, který si od nás můžete pořídit a vzniknou vždy pouze 2 maximálně 3 za rok. Do této doby vznikly pouze dva druhy a byli vždy během pár dnů rozebrány. Je to tím, že parfému se vytvoří vždy pouze 200ml a tím pádem ho je k prodeji pouze 20ks. Parfém vždy zraje dle potřeby a synergie tónů 3-4 měsíce od namíchání a až poté je uvolněn k prodeji. Tento je navíc prvním, který je již plně uchopen skrze tvorbu AlchymiQ. Možná i proto nese symbolické jméno "Kořeny". Parfém byl namíchán o letním slunovratu 2021 a zrál přesně do dne podzimní rovnodennosti 2021. Pokud tedy chcete mít od nás tento skvost, tak z pořízením určitě neváhejte, tato možnost se už nebude opakovat, neboť vůně ani energie již nebudou nikdy stejné. 

 

Původní verze z roku 2021 a 2022 je již vyprodaná, aktuálně je k dispozici 40ks v balení 5ml, které zráli 9 měsíců v průběhu roku 2023-2024.

 

Použití: Kdekoliv na těle, především pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Používáme hlavně jako přírodní parfém.

 

Upozornění: U tohoto parfému neplatí omezení na množství jež si objednáte, ale je nutné počítat s dodáním 7-14 dní neb se lahvičky malují a vůně tvoří až po objednání ze strany zákazníka. Je tedy vytvořen přímo Vám na míru.

Váš AlchymiQ

Kód Kód: 212
Kategorie: Alchymické parfémy
Objem: 5 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička s roll-on uzávěrem