Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Kosmická Harmonie

Aktivně pracuje s těmito tématy:

Souznění oktáv bytí

Zdrojové vyjádření

Most mezi světy

Dech projevení

Plynutí bez hranic

Souhra poznání

Prostoupenost vědomí

Proměna Boholidství

Jedinečnost projevení

2 700 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Jsem duhovým mostem mezi lidstvím a božstvím, toliko blízká ti a přesto tak vzdálená. Jsem souhrou vyjádřenou skrze neuvěřitelnou synchronii, uvidět mě je pošetilostí, zažít mě je nedotknutelností, být mnou je neomezeností bez hranic. Přicházím a odcházím rychlostí blesku, je těžké pro lidskou bytost mě zachytit, avšak pro čiré vědomí jsem jeho samotnou podstatou. Tak nestálá a přesto ponejvíce stabilní, neboť jsem tlukoucím dechem jednoty, živoucí podstaty samotného projevení. Jdu a nic mě nemůže zastavit, neb prostupuji vším, co jest viděno i tím neviděným. Mými notami jsou frekvence tichosti, naplněné jsoucností, mou stopou jest otisk, který tká symfonická krása samotného stvoření. Následuj mě plností svého odevzdání se mi, jen tak tě mohu vzít do mé náruče. Společně pak projdeme tou proměnou, kdy zrodí se bytost nesoucí pochodeň boholidství. Jsem tvým rodným právem od dávných časů prvotního zrození. Pokud jsi došel až sem, tak už není cesty zpět. Vezmi si jen co jest tvé a naplň tak pohár věčného poznání po mě, tekoucí z jiskry zažehnuté tvou jedinečností. A buď "TO" jediné bytí, buď "TOU" posvátností.

"Já jsem" Kosmická Harmonie.

 

Poselství vůně Kosmická Harmonie:

"Harmonický je ten, kdo zří Souladnost celého veškerenstva a zároveň je jí naplněn"

 

Složení esencí: Kopaiva destilovaná pryskyřice, Myrha pryskyřice, Lotos růžový enfleuráž, Fragónie list, Kadidlo posvátné pryskyřice, Laoský dřevitý oud 5ti letý, Šeřík květ enfleuráž, Pelyněk afra květ, Med royal absolue, Bergamot kůra, Mimóza absolue super premium. 

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá polodrahokam Fialový apatit - esence je s ním vibračně propojena. 

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ

Kód Kód: 0101
Kategorie: Serafínské esence
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička