Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Květ života

Novinka Již má majitele
DRak
18 000 Kč / ks
Vyprodáno

Poselství obrazu Květ života

Naslouchej svému srdci... Něžnému vánku, který tě doprovází na každém tvém kroku údolí života až na vrcholky kopců, kde se hvězd dotýkáš. A nebeská láska tě prostupuje do nitra, které postupně otevíráš. Život může být tvou výzvou zároveň i božskou oslavou. Můžeš se cítit jak na houpačce. A tak si vzpomeň na to, že jednou si dole a zas v mžiku nahoře. Rovnováhu já přináším, objevit v sobě lásku, která svobodu přináší... Já ti pomůžu pochopit další tvůj díl zde na Zemi...

 

Materiál Originální olejomalby:

Originální olejomalba je na bavlněném plátně, které je napnuté na dřevěném blind rámu. Na jeho zadní straně je připevněn kovový háček na zavěšení. Malba je ošetřena na závěr ochranným lakem.

 

V malbě jsou použité esenciální směsi od AlchymiQ:

Živoucí Požehnání a Černá Madona

 

Obraz jsem začala tvořit začátkem měsíce března a byl dokončen v 15.4. 2024

Autor: Amirelle

Velikost: 50 cm

 

*Více obrazů můžete vidět a průběh toho jak tvořím, sledovat na instagramovém profilu amirelle_art

nebo zde v Galerii obrazů 

Kód Kód: 544
Kategorie: Olejomalby 2024
Autor: Amirelle
? Obraz: Autorská originální malba
Materiál: Olejomalba na bavlněném plátně
Velikost: 50cm
Položka byla vyprodána…