Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Lávový drak - Lemurayia

Aktivní téma a kódování esence: 

Sebe - Odhalení

2 233 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Poselství Dračích mistrů Nové Země:
 
"Přicházíme z pradávných časů, z dob ještě před tímto a jinými světy. Přinášíme tak prvotní moudrost nikdy nezrozeného, v nekonečné milosti zdroje, nadešel onen čas vnést skutečnou podstatu lidskosti do projeveného."
 
Lávový drak - Lemurayia
 
Integrace ku uchopení: „Rozpomeň se na celost svého poznání, jen tak v pravdě uzříš posvátnou roli svého odhalení“
 
Sdělení dračího mistra: "Přicházím od pramatky stvoření, zdaleka a přesto z blízka, neb semínko původního osetí nesu já i ty...vydej se semnou do památných útrob svého bytí zde na zemi, do časů kdy tvá pouť zde počala své první krůčky...vím je to už před mnoha věky, ale nyní je ten čas kdy tvá hvězdná podstata se dere opět plně na povrch a chce doslova zalít poznáním tvé nynější bytí...a to co můžeš je oddat se té cestě, pak v tom jediném správném okamžení přijde samo ono velké Odhalení..."
 
 

Složení esencí: Styrax absolue, Hyraceum absolue, Kosatec absolue, Myrrha pryskyřice, Cedrový mech absolue, Topol balzámový destilovaný, Kokos CO2, Koleonema bílá, Svatolina cypřišová, Smrk sivý jehličí, Andělika kořen, Castoreum absolue, Grep bílý kůra, Tonka absolue. Celkem má tato kompozice 33 vonných tónů. 

 

Tato vůně z naší kolekce je jako žádná jiná. Obsahuje několik vzácných bylin, dřevin a tónů pižmovitého charakteru. Sama o sobě je animální, s podtóny květinového aroma. Což v konečném důsledku souhry všech komponentů máte doslova pocit, že stojíte na okraji aktivního vulkánu, ale zároveň i rozkvetlé zahrady. Vůně přináší a odhaluje opravdu jedinečný prožitek, vhodná pro všechny dobrodruhy do hlubin duše.

 

Vůně je tvořena alchymicky na míru pro konkrétní osobu jež si ji objedná - tedy kapanou technikou při níž se vrství dané ukotvení energií jež nese přímo pro člověka, který s ní bude následně pracovat. Tímto velmi pečlivým způsobem je docíleno jejího maximálního potenciálu. Díky tomu platí s čím větší pokorou k danému procesu s vůní přistoupíte, tím větší odměnou pak bude Vaše společná cesta...

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ

Kód Kód: 420
Kategorie: Dračí mistři Nové Země