Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Nebeská Moudrost

Již má majitele
Nebeská Moudrost2
36 000 Kč / ks
Vyprodáno

Poselství obrazu Nebeská Moudrost

Dotkni se nebe,

dotkni se sebe.

Tvoje ruce tančí mezi paprsky slunce

a jemná sluneční vlákna se tě dotýkají.

Ovívají tě hluboce a něžně... a ty víš...

Hra stínů, světla i zdroje

se stále pohupuje v tobě...

Cítíš tu jemnou energii, která tě skrz naskrz prostupuje...

Vznášíš se jako volný pták a jen roztáhnout křídla a letět dál... cítíš tu volnost, která se tvých křídel dotýká, stačí jen natáhnout své ruce a přijmout boží dar, který se v nekonečnu zdánlivě ukrývá...

 

Obraz je součástí kolekce obrazů Tam a zase zpátky do krajin za mysl.
Cyklus maleb Tam a zase zpátky do krajin za mysl je inspirací životní cesty Santiniho. Obrazy byli namalovány se záměrem pro výstavu v Sedlecké katedrále Nanebevzetí Panny Marie a Sv.Jana Křtitele v Kutné Hoře (2023). Výstava byla instalována v půdních prostorách katedrály (symbolicky někde mezi nebem a zemí), kde jdete po lávce, která Vás zavede na kůr a pak se musíte zase vrátit zpět. Soubor 13 obrazů dává dohromady jakýsi ucelený evoluční cyklus duše, který můžeme opakovat, ale pokaždé jdeme do jiné niterné hloubky. Do jaké, to si určujeme sami. Je jen na nás nakolik jsme ochotni se ponořit do vlastního nitra, do krajin za mysl.

Zároveň každý obraz působí sám za sebe jako jednotlivec, který může ovlivňovat celek. Spolu drží cestu avšak samostatně tvoří cestu jedinečnosti, která v každém z nás se ukrývá a je jen na nás zda-li jsme ochotni se otevřít novým možnostem.

Vstup s důvěrou do božského proudu života a tvá duše bude jistě odměna...

 

Materiál:

Olejomalba na bavlněném plátně, které je napnuté na kvalitním dřevěném kruhovém blind rámu. Tento rám byl vytvořený na zakázku. Na jeho zadní straně je připevněn kovový háček na zavěšení. Malba je ošetřena na závěr ochranným lakem.

 

V malbě jsou použité esenciální směsi od Dary Země a AlchymiQ

Anděl Michael 

Anděl Gabriel

Afrodité

Metatron

 

Autor: Amirelle

Velikost obrazu: Ø 100 cm

Obraz byl malován v období 7.11-2021 - 8.1.2023

 

*Více obrazů můžete vidět a průběh toho jak tvořím, sledovat na instagramovém profilu amirelle_art

nebo zde v Galerii obrazů 

Kód Kód: 441
Kategorie: Cyklus obrazů Tam a zase zpátky do krajin za mysl
Autor: Amirelle
? Obraz: Autorská originální malba
Materiál: Olejomalba na bavlněném plátně
Velikost: 100cm
Položka byla vyprodána…