Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Osobní esence na míru

Novinka Tip
diamant 2

Osobní esence je vůně, která Vám aktuálně může přinést zásadní posun na Vaší cestě. Vždy přímo reflektuje to, co je pro Váš vývoj v daném čase nejefektivnější.  

1 800 Kč / ks 2 500 Kč / ks 3 300 Kč / ks 4 400 Kč / ks 5 500 Kč / ks od 1 800 Kč / ks
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu

Tato vůně lze aktuálně udělat v 5 možných variantách, kdy každá varianta lze vytvořit dle daného počtu tónů. Tyto unikátní osobní esence jsou navíc tvořeny speciální vrstvenou technikou a vždy odráží melodii Vaší jedinečnosti. Daný počet vonných tónů pak jen určuje, jak velkého rozmezí posunu skrze ní lze dosáhnout. Jednodušeji řečeno, čím více tónů a vrstev, tím hlouběji do své zdrojové podstaty pronikáte. 

Pro větší představu jak to funguje. Vše projevené v našem univerzu má určitou vibraci, určitý tón, odpovídající zdrojové sekvenci od stvořitele. Jak se naše duše skrze zkušenosti vyvíjí, tak se mění i komplexnost jednotlivých tónů, což ústí v mnohem složitější melodii, kterou je schopna vyjádřit do projevené reality. Má více darů, talentů či schopností vnímání. Toto je u každého z nás zcela individuální, neboť i naše cesta duše je naprosto unikátní a jedinečná. A osobní esence je něco jako klíč, který otevírá bránu k novým úrovním našeho vědomí. 

 

Aktuálně dostupné varianty pro osobní esence jsou:

Rubínová verze

- 1 vrstva, 11 až 22 tónů + surový drahokam Rubín

Topazová verze

- 2 vrstvy, 23 až 33 tónů + surový drahokam Topaz

Smaragdová verze

- 3 vrstvy, 34 až 44 tónů + surový drahokam Smaragd + poselství esence

Safírová verze

- 4 vrstvy, 45 až 55 tónů + surový drahokam Safír + poselství esence

Diamantová verze

- 5 vrstev, 56 až 66 tónů + surový drahokam Diamant + poselství esence + osobní poselství od zdroje pro Vás

 

Každou tuto vůni dodáváme vždy v naprosto originální verzi lahvičky jejíž malba je určena přímo pro Vás na míru. Lahvičky na fotografiích v galerii, pak již měli klienti před Vámi, fotografie jsou tedy pouze ilustrační.  

Pokud si tuto esenci objednáte tak do poznámky v objednávce potřebujeme uvést celé jméno toho pro koho je esence určena a zároveň i jeho datum narození. Chcete-li nám k tomu ještě uvést cokoliv dalšího, tak to už je pouze na Vás.

 

Podmínky dodání: Je nutné zaplatit celou platbu předem ať už platbou kartou nebo převodem, nedodáváme nikdy na dobírku(eshop Vám to ani neumožní). Jakmile platba přijde, tak poté Vás evidujeme na seznam čekatelů. Kdy s dodáním vždy počítejte, dle termínu ve kterém se tyto esence budou tvořit, tato informace je zveřejněna níže v aktuálním stavu. 

 

Objem osobní esence: 7ml

 

Krystal: Každá esence obsahuje zároveň i surový krystal drahokamu dle výběru varianty

 

Použití: K esenci vždy obdržíte podrobný návod jak s ní pracovat. Nikdy prosím neotvírejte tuto vůni ihned jak ji obdržíte, nejdříve si pečlivě nastudujte přiložený návod, z něho pochopíte proč je důležité s otevřením počkat.  

 

Upozornění: Vždy umožňujeme objednání pouze několika málo kusů a jakmile bude kapacita aktuálního termínu vyčerpána, tak vypíšeme nový termín, postupné uvolňování je z toho důvodu, že vytvoření osobních esencí je pro nás časově nejvíce náročné.

 

Aktuální stav:

Dalších 11 ks osobních vůní se bude tvořit v portálový den 11.11.2021. Tento termín je již plně obsazen! Nový termín tímto uvolňujeme na 11.1.2022. Pokud nyní cítíte jejich volání, a jste ochotni déle čekat, tak si osobní vůni objednejte již nyní. Aktuálně zbývá v tomto novém termínu 11 volných míst. Děkujeme za pochopení. 

Děkujeme za pochopení AlchymiQ

 

Termíny tvoření osobních esencí v roce 2021:

11.1 - 11ks - realizováno

22.2 - 11ks - realizováno

4.4 - 12ks - realizováno

5.5 - 12ks - realizováno

6.6 - 11ks - realizováno

7.7 - 11ks - realizováno

8.8 - 12ks - realizováno

9.9 - 11ks - realizováno

10.10 - 11ks - realizováno

11.11 - 11ks - plně obsazeno

Termín 12.12 v letošním roce nebude, v čase předvánočním to již není kapacitně možné. První termín následujícího roku bude 11.1.2022.

Kód Kód: 194/RUB 194/TOP 194/SMA 194/SAF 194/DIA Zvolte variantu
Kategorie: Alchymické esence
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička