Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Osobní obraz pro ženu

Tvoření Osobního obrazu na míru je zajímavá, dobrodružná cesta, která se záhadně až magicky vynořuje ze tmy, kdy její cíl je vidět vždy s vycházejícím sluncem. Až vykřiknete s úžasem to je ono! To je to místo! Avšak vy musíte říct ANO, tudy chci jít, chci poznat další kus ještě nezmapované zeMě.

 


 

Brána Zasvěcení

 

S Eliškou jsem se seznámila v době, kdy jsme zažívali všichni mapovaní svých hranic, možností, strachů...

Eliška pracuje především jako masérka a průvodkyně žen. Její temperament s laskavým srdcem, tak přináší jedinečnou ženskou jiskru, která Vás roztančí do divoženky milující se pod širým nebem. Ze srdce doporučujeme její péči, kterou dobře známe a je nám velmi příjemná.

 

https://www.liskavmaku.cz

 

Jednou, když mě Eliška masírovala, tak mi přišla vize, že bych jí měla namalovat obraz do masérny, který by jí pomohl víc se ukotvit, ale zároveň i rozvinout své dary. Že by jí mohl prostor harmonizovat, ale zároveň i pomoci ostatním ženám rozvinout své okvětní plátky do plné grálové energie, která je ukrytá v každé ženě.

 

Přiznám se, že jsem se bála oslovit Elišku, protože nerada někomu něco vnucuji či jen nabízím. A přeci jen, co maluji nemusí každého člověka oslovit :) Ale, když mě popostrčil můj muž Villian, ať se toho nebojím, že za to nic nedám. Oslovila jsem Elišku. a ta z toho byla velmi nadšená, protože už si s tou myšlenkou pohrávala.

 

Obraz jsem začala malovat v době Beltain a byl dokončen v energiích podzimní rovnodennosti. 

Když si objednáte obraz uvádím, rozpětí 1 měsíc až 5 měsíců - dle velikosti a složitosti. Většinou je obraz dokončen rychleji, ale mám raději termín natažený, aby nedocházelo k tlakům z Vaší strany, kdy už bude hotový. Zároveň je to určitý proces, který se postupně vyvíjí. Dalo by se říct, že je to organický proces, který nelze uspěchat myslí.

 

Naštěstí Eliška byla velmi shovívavá a vůbec netlačila na to, kdy bude obraz hotový.

Už od první chvíle jsem věděla, že bude 1. vrstva Rubínová s esencí Máří Magdaléna. Když jsem to tady rozjela byl to ,,energetický fičák,, jako když se vrátíte zpět do lůna k mamince a jako miminko vidíte svět, přes matčinu kůži. Na fotkách obrazu to není vidět, ale 1. vrstva je strukturovaná, kdy máte z toho pocit, jako když se dotýkáte děložní stěny. Zároveň je obraz veden/malován po spirále dovnitř...

 

20220220_160149

 

Další výrazný krok přišel se symbolem květem života, který určuje, dává směr jakou energii bude přinášet obraz i v jakém duchu bude pokračovat. Květ života, za mě je posvátný symbol energetická matrice, která vše zarovnává v kosmickém řádu. Zde je v duhových barvách, které nás navádějí do vyšších sfér. Obecně je pravidlo čím víc barvy slábnou tím víc se dotýkáme vyšších sfér. Ale nemusí to v mých obrazech vždy nutně platit.

Celkově jde o to, aby člověk skrz tóny jednotlivých barev dokázal naladit na informační pole vyjádřené v barvách, které mu můžou pomoci ukotvit a urychlit transformační osobní růst.

 

V obraze najdete i světelný sloup, který pročisťuje prostor zároveň přináší nové informace pro majitele obrazu.

A v neposlední řadě 4 malé planetky/vesmíry, tak bych to nazvala já, ale Eliška jakmile to viděla, tak hned zvolala ,,To je úplně dokonalá symbolika 4 archetypů žen... A mě to hned docvaklo, že má pravdu. Zpočátku jsem tam měla jen dvě a přišlo mi to neúplné, a tak přibyli další dvě. Nejen, že to dávalo rovnováhu, ale i teď smysl!

 

Do obrazu bylo vloženo postupně celkem 8 vůní

Máří Magdalena, Afrodité, Srdce Matky Země, Anděl Strážný, Strážce srdeční brány, Zadkiel, Osvobození, Strážce 5.brány

 

Brána Zasvěcení_1

Brána zasvěcení

,,Než projdeme branou do této reality,,

Velikost: 80x80cm

Olejomalba na bavlněném platně

Obraz na míru.

 

Tak co na něj říkáte? Jaký z něj máte pocit? Budu ráda za Vaši zpětnou reakci :) 

 

 


 

Cítíš nechat si vytvořit obraz na míru, který tobě může pomoci na tvé osobní transformační cestě ? Nebo vnímáš, že by jsi chtěla energeticky podpořit místo, kde tvoříš, pracuješ nebo žiješ ?

Napiš mi a já se ti ozvu. Ceník naleznete zde. Je to jen na Tobě. zda-li cítíš srdcem nechat si namalovat Portálový obraz ode mě. 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: