Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Osvobození

Aktivně pracuje s těmito tématy:

Znovu "Propojení se" ve hmotě

Osvobození ducha a projevení se

Uchopení plnosti Vděčnosti

Otevírá další úrovně rozšířeného vnímání

Klíč ke skrytým potenciálům

1 900 Kč / ks
Na dotaz

Jsem letním vichrem klouzajícím neochvějně po hladině tvého vědomí. Svou širostí tě obalím, svým dechem tě nechám nahlédnout na místa jenž doposud byla skryta tvému zraku. To neviděné bude zřeno, to neslyšené bude odhaleno, to nehybné bude projeveno. Vše se dává do pohybu, neboť nadešel čas tvého odhalení se světu. Už nepromarni ani vteřinu, jsi tím kým jsi a na tom jediném už záleží. Poddej se mi a odevzdej se cele. Jsme jedním i vším, víš to ty a vím to i já. Od nepaměti věků jdeme spolu a konečně tvá vděčnost jest plodem mého odevzdání se ti.

"Já Jsem" Osvobození. 

 

Poselství vůně Osvobození: 

"Osvobozen je ten, jehož duch je v hmotě plně prostoupen sytostí Vděčnosti" 

 

Složení esencí: Kakao CO2, Broom absolue, Vanilka absolue, Kosatec absolue, Pšeničné otruby absolue, Ylang-Ylang absolue, Slaměnka květ, Guajakové dřevo, Cistus list, Lípa absolue.

Tato esence "Osvobození" obsahuje několik unikátních vonných komponentů, které je velmi náročné v dnešní době sehnat. Ať už se jedná o úžasné "mléčné" Kakao CO2, jenž voní jako právě namíchaný kakaový shake. Nebo Vanilkové absolue, které je tak vzácné, že kdykoliv se objeví na trhu je okamžitě parfemáři vykoupené. Tak i další absolue esence, dělají z této vůně zcela mimořádný druh osobního parfému. Nicméně pravým skvostem v této směsi je vůně Broom absolue neboli Vítečník sítinovitý. Jehož vůně by se dala popsat jako medově růžová s pomerančovým nádechem a jemným akordem tabáku na konci. Je tedy naprosto mimořádná už sama o sobě, v této směsi je navíc ostatními tóny ještě podtržena, takže výsledná vůně je živoucím opojným nektarem. Jinak zajímavostí je u této vůně ještě to, že celosvětově se ročně sklidí pouze 200kg květů a z toho se dá vyrobit opravdu malé množství výsledného absolue. Díky tomuto faktu bude tato vůně velmi limitovaná a pokud ji uvolníme určitě neváhejte s jejím pořízením, neboť nikdy nevíme, kdy opět ji budeme moci vytvořit. 

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá vzácný kámen, druh tektitu Vltavín - esence je s ním vibračně propojena. 

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhled k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ. 

Kód Kód: 0501
Kategorie: Terra Logie "Sjednocení Se"
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička
Položka byla vyprodána…