Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Posel Míru

Novinka Již má majitele
Posel Změn a kopie
63 000 Kč / ks
Vyprodáno

Poselství obrazu Posel Míru

V Míru se tvoje srdce každý den probouzí... a je jen na tobě zda-li se necháš strhnout bouří emocí. Víry se točí sem a tam... ty jen s důvěrou pluješ po moři jako plachetnice, která zdánlivě nezná cíl... mír v tvém nitru je tvůj něžný větřík, který ladí směr pro tvojí duši. Buď odvážný, vyslechni své srdce. Ať tvá bytost rozkvete jako božská růže všehomíru.

Holubice jako posel míru, ti nese klíče od tvých bran, které se před tebou otvírají každým mávnutím sněhobílých křídel. Jen prolétnout do hvězdných krajů a poznat tak hloubku míru, která se v tichosti předává dál...

 

Materiál:

Olejomalba na lněném plátně, které je napnuté na dřevěném blind rámu. Na jeho zadní straně je připevněn kovový háček na zavěšení. Malba je ošetřena na závěr ochranným lakem.

 

V malbě jsou použité esenciální směsi od AlchymiQ:

Srdce Matky Země

 

Autor: Amirelle

Velikost obrazu: 100x80 cm

Obraz byl dokončen: 29.1.2024

 

*Více obrazů můžete vidět a průběh toho jak tvořím, sledovat na instagramovém profilu amirelle_art

nebo zde v Galerii obrazů 

Kód Kód: 528
Kategorie: Posvátní strážci energie nové země
Autor: Amirelle
? Obraz: Autorská originální malba
Materiál: Olejomalba na lněném plátně
Velikost: 80x100cm
Položka byla vyprodána…