Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Pra-Drak, strážce země tvorby - Anceryia

Novinka Tip
Pra drak

Aktivní téma a kódování esence: 

Sebe - Uchopení

2 323 Kč / ks
Skladem (4 ks)
Poselství Dračích mistrů Nové Země:
 
"Přicházíme z pradávných časů, z dob ještě před tímto a jinými světy. Přinášíme tak prvotní moudrost nikdy nezrozeného, v nekonečné milosti zdroje, nadešel onen čas vnést skutečnou podstatu lidskosti do projeveného."
 
Pra-Drak, strážce země tvorby - Anceryia
 
Integrace ku uchopení: "Uchop se cele, od vždy až po nyní, pak mozaika tvého bytí dá rozkvést ryzí moudrosti tvého vědomí"
 
Sdělení dračího mistra: "Přicházím z hlubiny prvotního stvoření, tam odnikud a přec všeho jest... z nicoty jež procitla do poznání sebe sama, vedouc až do plnosti uchopení... jsem pramenem tvoření v samotném zrození... koncem i počátkem hledání a bodem z něhož už není návratu... tím tepem absolutního přijetí se v celosti své..."
 
 

Složení esencí: Artyčok absolue, Castoreum absolue, Myrrha pryskyřice, 5ti letá Bílá Ambra z Irska, Karafiát enfleuráž, Vetiver z Haiti, Kosatec absolue z Toskánska, Kewra květy, Šafrán oleoresin, Modrý lotos absolue, Cedr dřevo, Rododendron, Citron zelený kůra, Kadidlo indické superior, divoký Oud z Assámu. Celkem má tato kompozice 30 vonných tónů.  

 

Vůně tohoto dračího mistra je jedinečná jako každá z naší kolekce, nicméně v tomto případě je to zcela něco jiného než by jste od ní očekávali. Celkově tato esence přišla v létě zcela z nenadání po zakoupení vzácného kusu zkamenělé rašeliny od jednoho kouzelného dědečka z Českého ráje jenž kameny sbírá celý život. Po propojení z kamenem se doslova ozvala tato dračí bytost a po pár dnech byla vůně na světě, později se ukázalo jak moc to bylo v aktuálnosti dění okolo rovnodennosti potřeba. Synergie vůní je uchopena v tomto případě lehce odlišným způsobem a tak přináší vždy něco nového ku objevení. Kdo se vydá na cestu bude odměněn hloubkou její proměnlivosti...

 

Vůně je tvořena alchymicky na míru pro konkrétní osobu jež si ji objedná - tedy kapanou technikou při níž se vrství dané ukotvení energií jež nese přímo pro člověka, který s ní bude následně pracovat. Tímto velmi pečlivým způsobem je docíleno jejího maximálního potenciálu. Díky tomu platí s čím větší pokorou k danému procesu s vůní přistoupíte, tím větší odměnou pak bude Vaše společná cesta...

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ

Kód Kód: 491
Kategorie: Dračí mistři Nové Země