Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Probuzení

Aktivně pracuje s těmito tématy:

Znovu "Oživení se" ve hmotě

Svěžest

Radost a lehkost bytí

Otevření skrytých potenciálů duše

Probuzení těla a rozšíření vnímání

Klíč k dalším úrovním vědomí

1 600 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Jsem jarním vánkem jenž svou svěžestí oživuje veškeré části tvé bytosti. Ty jež dlouho spaly, ty které už lehce bdí, vše uvádím do pohybu a naplňuji proudem živoucí bdělosti a požehnání. Nechť milost ukrytá v lidských srdcích povstane z nitra a je vynesena na břeh vědomí, kde rozlije se a prostoupí bytí svou plností a nadšením. Pak rozkvete uvnitř neochvějná radost, která nasycena klidem a mírem prozáří kouzlo každého přítomného okamžiku.

"Já Jsem" Probuzení. 

 

Poselství vůně Probuzení:

"Probuzen je ten, v jehož srdci žije Bůh svůj sen"

 

Složení esencí: Lilie zlatá enfleuráž, Růžový pepř, Ambroň východní, Kakao extrakt, Frangipani absolue, Magnólie list, Levandule absolue, Myrha pryskyřice.

Tato unikátní esence "Probuzení" obsahuje jednu z nejvzácnějších vůní co lze vůbec mezi parfemáři sehnat a to Lilii zlatou enfleuráž, která oplývá nebeskou až nadpozemskou vůní. Navíc se získává původní technikou zvanou enfleuráž, která se běžně používala do začátku 20.století a pak byla nahrazena moderními způsoby zpracování. Během procesu extrakce se čerstvé, plně otevřené květiny vytrhnou z rostliny lilie a opatrně položí na podnosy pokryté vrstvou organického kokosového oleje. Esenciální oleje z okvětních lístků pomalu migrují do kokosového oleje a proces se opakuje, dokud kokosový olej není úplně nasycen esencí lilie. Poté se čistá esence od kokosového oleje oddělí alkoholem získaným z cukrové třtiny, který se následně odpaří a zanechá pouze čistý éterický olej lilie neboli enfleuráž. 

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá vzácný krystal Turmalín Meloun - esence je s ním vibračně propojena.

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Příběh této esence: V říjnu 2019 jsem byl osloven autorkou Andreou Jurkovičovou ze Slovenska zda bych k její knize Prebudenie, vytvořil vůni na podporu procesů jež se s příběhem této knihy otevírají. Původně jsem myslel, že by to mohlo být již do konce toho roku, nicméně stále se to téma neotvíralo, spíše chodily indicie, že až počátkem roku 2020 to bude umožněno. Avšak ani to nenastalo, a pak se zde objevilo velké kolektivní téma "zastavení se" všeho a všech. A pomalu začátkem března se vůně již začala ozývat a tak jsem trpělivě naslouchal, až to přišlo přesně v den jarní rovnodennosti se vůně ozvala v plné síle aby mohla býti zhmotněna což se i stalo a ihned v tu noc po stažení byla i aktivována, ukotvení nastalo jak příznačně v první jarní den v roce 2020. Tedy v přesný čas opětovného probuzení se po zimě. Pak nastal čas kdy bylo třeba dosednutí a doběhnutí procesů jenž běžely i v rámci kolektivního vědomí. Až přesně v portálový den 5.5.2020 se vůně opět ozvala a byla "doladěna". Nyní už je ve svém plném potenciálu a může tak putovat do rukou těch, které její volání zavolá. 

Srdečně doporučujeme navštívit stránky autorky knihy a případně můžete její publikaci zakoupit zde:

https://www.anrad.sk/produkt/prebudenie-kniha-i/

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhled k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ. 

Kód Kód: 114
Kategorie: Terra Logie "Sjednocení Se"
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička