Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Provázanost

Spojení duší

Neoddělenost

Sdílení se

Tam i Tady

Mimodění

Vzájemnost

2 000 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Jsem vznešenou ctností v jejímž dosažení se odráží již naše přítomné uchopení. Na počátku i konci jsem k nalezení, neb mým dechem je živost propojení. Ono tajemné, to neviděné, spojení všeho a všech ze zřídlem veškerenstva, zdrojem bytí, tvůrcem světů i galaxií. Hluboké spojení duší v sítích nekonečna. Tam v posvátném lůně neodďělení se, čekám až znovu zaslechneš mé tiché vroucné volání rozpínající se celým projevením. Vyzívám tě ke vzájemnému sdílení se, neb to dává formu beztvarému a umožnuje další vývoj či zkušenost jež obohatí vše. Jsem skutečností v neskutečném, jsem tam i tady, však jevím se jak mimodění. Oddej se mi hluboce a vezmu tě po cestě velkého odhalení, tam, kde domovem je plné vědomí bez omezení.

„Já Jsem“ Provázanost

 

Poselství vůně Provázanost:

„Provázaný jest ten kdo ví, že nic neví, je vším i ničím zároveň. Jeho jediným kompasem je srdce a jeho vírou je absolutní sdílení se“

 

Složení esencí: Pačuli rostlina, Santalové dřevo signature edition, Zázvor okrasný kořen, Krokodýlí bylina, Cistus absolue, Douglaska tisolistá jehličí, Fialka květ enfleuráž, Nové koření bobule, Kopr bylina, Kopál svatý pryskyřice, Yerba maté listy, Lípa květ CO2.

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá polodrahokam Faden křišťál - esence je s ním vibračně propojena.

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ

Kód Kód: 224
Kategorie: Serafínské esence
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička