Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Srdce Hloubky Oceánu

Aktivně pracuje s těmito tématy:

Ponoření se hlouběji do sebe

propojení více se svými pocity a emocemi

Buď v souladu se svou vnitřní energií poznání

Navazuje také bližší spojení s vodními bytostmi

1 250 Kč / ks
Skladem (5 ks)
Poselství Srdce Hloubky Oceánu:
 

"Přicházím z hlubin Oceánu, neviděné, neslyšené a přesto plné moudrosti ku uchopení, užívej mě moudře a poznáš CIT co skrývá se, za bouří emocí"

 

Sestup dál do hlubin srdce svého, až tam kam tě proud "očištění" zanese. Klesej hlouběji a hlouběji až na samotné dno, místo kde tvá vnitřní moudrost pramení. Zde v té nejhlubší tmě kam žádný paprsek už nezná cestu, jen ty sám, tu skryté před světem jsou tvé poklady. Poznej je plně, seber veškerou svou odvahu a poté je vynes na hladinu svého vědomí. Zde odhalené odevzdej je světlu, sám život pak prozáří tvou další cestu. Nyní nadešel čas proudem bytí nechat se nést...

 
 

Složení esencí: Kmín semena, Zázvor kořen, Kajeput list, Pomeranč žlutý kůra, Kokos CO2, Jasmín grandiflorum absolue, Fialka list absolue.

 

Element: Aktivně pracuje s elementem Vody.

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá kamínek Larimar - esence je s ním vibračně propojena. 

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhled k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ.

Kód Kód: 129
Kategorie: Elementární esence
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička