Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Srdce Hloubky Oceánu

Aktivně pracuje s těmito tématy:

Ponoření se hlouběji do sebe

propojení více se svými pocity a emocemi

Buď v souladu se svou vnitřní energií poznání

Navazuje také bližší spojení s vodními bytostmi

1 250 Kč / ks
Skladem (3 ks)
Sestup dál do hlubin srdce svého, až tam kam tě proud "očištění" zanese. Klesej hlouběji a hlouběji až na samotné dno, místo kde tvá vnitřní moudrost pramení. Zde v té nejhlubší tmě kam žádný paprsek už nezná cestu, jen ty sám, tu skryté před světem jsou tvé poklady. Poznej je plně, seber veškerou svou odvahu a poté je vynes na hladinu svého vědomí. Zde odhalené odevzdej je světlu, sám život pak prozáří tvou další cestu. Nyní nadešel čas proudem bytí nechat se nést...
 

Poselství Srdce Hloubky Oceánu:

"Přicházím z hlubin Oceánu, neviděné, neslyšené a přesto plné moudrosti ku uchopení, užívej mě moudře a poznáš CIT co skrývá se, za bouří emocí"

 
 

Složení esencí: Kmín semena, Zázvor kořen, Kajeput list, Pomeranč žlutý kůra, Kokos CO2, Jasmín grandiflorum absolue, Fialka list absolue.

 

Element: Aktivně pracuje s elementem Vody.

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá kamínek Larimar - esence je s ním vibračně propojena. 

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhled k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ.

Kód Kód: 129
Kategorie: Elementární esence
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička