Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Srdce Středu Nebes

Aktivně pracuje s těmito tématy:

Vnoření se více do proudu inspirace a tvoření

Prožívání bytí skrze vnější uchopení celistvosti

Žít svou vlastní jedinečnost bez omezení

Navazuje také bližší spojení s bytostmi vzduchu a elementály.

1 350 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Poselství Srdce Středu Nebes:

 

"Jsem jemným vánkem, co pohladí tvou tvář. Jsem větrem, jenž rozfouká tvou vnitřní zář. Jsem vichrem, jenž otestuje tvou pevnost v niterných krajinách. Jsem i tornádem, které dá pocítit ti odolnost tvých vnějších hranic. Každému však jen tolik, kolik je schopen nést dál životem, vstříc cestě uchopení plnosti jeho vlastní jedinečnosti"

 

Přicházím odnikud a přesto odevšad zároveň. Toulám se po celé zemi, v jejích útrobách i rovinách a hledám toho, kdo touží po rozvinutí. A tak přicházím až ku tobě, kde prostoupím tě celostí mé vzdušné inspirace. Nasytím tě svým dechem a pak, jako bytost nové doby, vynesu tě k výšinám. Zde u mě, v prastarém chrámu ve středu nebes, tvé srdce naplní se nektarem stvoření a projeveno bude jest tvé ryzí tvoření...

 

Složení esencí: Kostus absolue, Rododendron list, Meduňka rostlina, Pelyněk bílý, Neroli absolue, Kombava kůra, Chryzantéma absolue. 

 

Element: Aktivně pracuje s elementem Vzduchu.

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá krystal Fluorit - esence je s ním vibračně propojena. 

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhled k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ.

Kód Kód: 132
Kategorie: Elementární esence
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička