Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Srdce Středu Nebes

Aktivně pracuje s těmito tématy:

Vnoření se více do proudu inspirace a tvoření

Prožívání bytí skrze vnější uchopení celistvosti

Žít svou vlastní jedinečnost bez omezení

Navazuje také bližší spojení s bytostmi vzduchu a elementály.

1 350 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Přicházím odnikud a přesto odevšad zároveň. Toulám se po celé zemi, v jejích útrobách i rovinách a hledám toho, kdo touží po rozvinutí. A tak přicházím až ku tobě, kde prostoupím tě celostí mé vzdušné inspirace. Nasytím tě svým dechem a pak, jako bytost nové doby, vynesu tě k výšinám. Zde u mě, v prastarém chrámu ve středu nebes, tvé srdce naplní se nektarem stvoření a projeveno bude jest tvé ryzí tvoření...

 

Poselství Srdce Středu Nebes:

"Jsem jemným vánkem, co pohladí tvou tvář. Jsem větrem, jenž rozfouká tvou vnitřní zář. Jsem vichrem, jenž otestuje tvou pevnost v niterných krajinách. Jsem i tornádem, které dá pocítit ti odolnost tvých vnějších hranic. Každému však jen tolik, kolik je schopen nést dál životem, vstříc cestě uchopení plnosti jeho vlastní jedinečnosti"

 

Složení esencí: Kostus absolue, Rododendron list, Meduňka rostlina, Pelyněk bílý, Neroli absolue, Kombava kůra, Chryzantéma absolue. 

 

Element: Aktivně pracuje s elementem Vzduchu.

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá krystal Fluorit - esence je s ním vibračně propojena. 

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhled k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ.

Kód Kód: 132
Kategorie: Elementární esence
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení