Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Srdce Zdroje Lásky

Novinka Tip
Oheň

Aktivně pracuje s těmito tématy:

Propojení se více se svým duchem, svým vnitřním zdrojem lásky

Hluboké očištění a zároveň vyživující naplnění

Proměna skrze integraci a poznání

Navazuje také bližší spojení s bytostmi ohně a elementály

1 800 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Přicházím náhle se silou velké proměny, naše setkání vždy jest v rovině obměny...plápolám, hořím a žhnu...bořím, nořím se a tvořím...mou výživou je touha po změně, na vlně transformační mé plameny žhnou novou inspirací...až v okamžení plného tvého zastavení, můžeš přijmout co bylo, je i není...a tam v tvém vnitřním chrámu zdroje lásky, okusit tak znovu vášeň ducha co zde pramení...ať už chceš či ne, setkání se mnou vždy přinese ti poznání...

 

Poselství Srdce Zdroje Lásky:

"Jsem horkem co přichází za letních nocí...jsem teplem které dává toliko potřebné ohřátí...jsem ale i žárem jenž přetaví vše již nesloužící...však jsem i světlem jež prozáří ta nejtemnější zákoutí...mohu však být i destrukcí, která to nefunkční na popel promění...avšak pokud tvé srdce je ryzí, tak můj dech vždy tě odmění..."

 

Složení esencí: Zázvor kořen, Růže de Mai enfleuráž, Citron žlutý kůra, Levandule sevilská, Včelník moldavský, Pelyněk roční, Genet enfleuráž, Kakao absolue, Narcis okolíkatý enfleuráž, Pomeranč krvavý kůra, Jasmín sambac absolue.

 

Element: Aktivně pracuje s elementem Ohně.

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá krystal Citrínu - esence je s ním vibračně propojena.

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení. 

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhled k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ.
Kód Kód: 135
Kategorie: Elementární esence
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení