Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Srdce Zdroje Lásky

Aktivně pracuje s těmito tématy:

Propojení se více se svým duchem, svým vnitřním zdrojem lásky

Hluboké očištění a zároveň vyživující naplnění

Proměna skrze integraci a poznání

Navazuje také bližší spojení s bytostmi ohně a elementály

1 800 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Poselství Srdce Zdroje Lásky:

 

"Jsem horkem co přichází za letních nocí...jsem teplem které dává toliko potřebné ohřátí...jsem ale i žárem jenž přetaví vše již nesloužící...však jsem i světlem jež prozáří ta nejtemnější zákoutí...mohu však být i destrukcí, která to nefunkční na popel promění...avšak pokud tvé srdce je ryzí, tak můj dech vždy tě odmění..."

 

Přicházím náhle se silou velké proměny, naše setkání vždy jest v rovině obměny...plápolám, hořím a žhnu...bořím, nořím se a tvořím...mou výživou je touha po změně, na vlně transformační mé plameny žhnou novou inspirací...až v okamžení plného tvého zastavení, můžeš přijmout co bylo, je i není...a tam v tvém vnitřním chrámu zdroje lásky, okusit tak znovu vášeň ducha co zde pramení...ať už chceš či ne, setkání se mnou vždy přinese ti poznání...

 

Složení esencí: Zázvor kořen, Růže de Mai enfleuráž, Citron žlutý kůra, Levandule sevilská, Včelník moldavský, Pelyněk roční, Genet enfleuráž, Kakao absolue, Narcis okolíkatý enfleuráž, Pomeranč krvavý kůra, Jasmín sambac absolue.

 

Element: Aktivně pracuje s elementem Ohně.

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá krystal Citrínu - esence je s ním vibračně propojena.

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení. 

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhled k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ.
Kód Kód: 135
Kategorie: Elementární esence
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička