Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Strážce vnitřní země

Již má majitele
Strážce vnitřní země Shalyia
6 000 Kč / ks
Vyprodáno

Vnitřní Země (zvaná jako Agartha) je podle vyprávění tajný skrytý svět, který se nachází uvnitř naší planety. Mnoho starověkých kultur se o něm zmiňuje ve svých mýtech a příbězích. Říká se, že některé bytosti z dávno ztracených zemí, jako Lemurie, Atlantida a Árjávarta, odešly právě sem. Hindské a keltské mýty vypráví o tajných jeskynních a podzemních vchodech. Z tibetského buddhismu známe příběhy o bájné zemi Šambala, která se prý nachází v Himalájích. Mnoho hledačů se snažilo vnitřní Zemi nalézt ve fyzickém světě, ale marně. A tak mystérium pokračuje: je to místo, které skutečně existuje v hmotném světě, nebo se nachází na jiné úrovni vědomí?...

 

Materiál:

Olejomalba na lněném plátně, které je napnuté na dřevěném blind rámu. Na jeho zadní straně je připevněn kovový háček na zavěšení. Malba je ošetřena na závěr ochranným lakem.

 

Autor: Amirelle

Velikost obrazu: 30x30 cm

Obraz byl dokončen: 31.7.2023

 

*Více obrazů můžete vidět a průběh toho jak tvořím, sledovat na instagramovém profilu amirelle_art

nebo zde v Galerii obrazů 

Kód Kód: 478
Kategorie: Olejomalby 2023
Autor: Amirelle
? Obraz: Autorská originální malba
Materiál: Olejomalba na lněném plátně
Velikost: 30x30cm
Položka byla vyprodána…