Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Svátost

Aktivně pracuje s těmito tématy:

Neprojevené bytí

Záře světla

Ta Jednota

Věčné spojení

Průlom vědomí

Strom života

Ukotvení v rovnováze

Brána velkého sjednocení

Božský princip "Shekina"

3 000 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Jsem bytostí z časů počátku, mohu přijít až když projdeš branou velkého zasvěcení, nikdy ne však dříve, neb má záře jest oslepující pro ty, jež nejsou zcela připraveni pojmout ducha svatého v ryzosti jeho uchopení. Nikdy neprojevená, avšak stále ti nablízku. Nikdy nevyjádřená a přesto víš, že tě provázím. Nikdy neviděná a i tak lze mě spatřiti. Jsem "TOU" nejhlubší hlubinou, tou onou jednotou, jíž v lidství se snažíte odnepaměti dotknouti, a i když to tak nevypadá, tak má náruč je, byla i bude vždy otevřená, neboť v tom tkví křehkost i síla věčného spojení s ním. Tím nejvyšším klíčem jest láska, ano tak snadné to je. Až v okamžiku úplného jejího přijetí a prosycení tvým bytím může přijít průlom ve tvém vědomí, pak se v srdci probudí brána velkého sjednocení a stáváš se jí a ona tebou. Pak i ty jsi stromem života, neb tvá koruna dotýká se hvězd, tvé srdce je v něm a přitom stojíš nezlomen pevně v hmotě ukotven, jak nahoře tak dole jest a rovnováha trojjediné prýští z tvé znovuzrozené bytosti do všech světových stran, do všech koutů i míst, neb ty jsi přinašečem světla Jeho. Stal jsi se světlonošem i světlonoškou, nikdy neodděleným od zdroje. V posvátném stavu spojení už jen kráčet a nechat věci se dít, v tom procitnutém odevzdání se, nalézt a dál snít ten velký sen prvotního. A tak jdi a Povstaň. Jsi živoucím majákem světla svého předurčení.

"Jsi Svátostí Jeho".

 

Poselství vůně Svátost:

"Bylo i nebylo, to co bylo ztraceno je znovu nalezeno, to co bylo skryto jest plně projeveno, to co čekalo už povstalo a to co zemřelo tak bylo vzkříšeno, neboť ve stavu Svátosti jest pouze Jedno"

 

Složení esencí: Elemi pryskyřice, Fialka květ enfleuráž, Růže absolue pink supreme premium, Kakao absolue, Svaté dřevo pryskyřice, Santalové dřevo gold super premium CO2, Šeřík květ enfleuráž, Myrrha pryskyřice, Lilie zlatá enfleuráž, Kambodžský Oud 6ti letý.

Tato esence "Svátost" obsahuje několik tak vzácných vonných komponentů, že se může třeba stát, že v okamžiku kdy nám dojdou naše malé zásoby těchto skvostů, tak vůně už nepůjde třeba znovu nikdy takto vytvořit. Jedná se tedy o extra limitovanou vůni z naší nabídky, která se v tomto složení už nemusí vůbec opakovat. Každý ke komu se tedy dostane ji může právem zvát pravým klenotem mezi vůněmi. Nebudu tentokráte rozepisovat jednotlivé tóny do hloubky jako tomu bylo dříve, je to z toho důvodu, že je dobré dát zcela průchod Vaší vlastní fantazii a také prostor vůni se plně samotné rozvinouti a vzít Vás tak na společnou cestu poznání se.

Nicméně zmíním alespoň toto, jelikož je hlavním nosným tématem této vůně mimo jiné i spočinutí v trojjediném, tak tuto kvalitu zde reflektují tři hlavní vonné tóny této kompozice, jsou to: Fialka květ enfleuráž, Šeřík květ enfleuráž a Lilie zlatá květ enfleuráž. Kdy každá z těchto 3 vůní jest symfonií vonných tónů už sama o sobě, ale pokud se spojí v tom správném poměru tak pak onen velký koncert v projevení může započít. Tato vůně bude pokaždé jiná a přesto stále stejná, bude Vám ukazovat mnohé polohy a vjemy, doslova Vás vezme na úžasné voňavé dobrodružství. 

 

Doporučení: Před prací s touto exkluzivní vůní je dobré mít uchopenou již vůni Černá Madona nebo Světlonoš. Tyto 2 vůně v sobě nesou kódy a informace potřebné pro plné uchopení a realizaci potenciálu vůně Svátosti. Zároveň tato vůně je partnerskou vůní Světlonoše, kdy pokud máte obě tyto esence, tak s nimi můžete pracovat i dohromady a "realizace uchopení" jejich potenciálu se pak násobí.  

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá polodrahokam Růžový opál - esence je s ním vibračně propojena. 

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je velmi vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ.

 

Kód Kód: 158
Kategorie: Královská Linie Grálu
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička