Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Svoboda

Tip
Svoboda

Aktivně pracuje s těmito tématy:

Vyjádření se do hmoty

Plynutí v proudu

Dech života

Naděje v lepší zítřky

Čas rozpomínání

Odevzdání se

Plné projevení

Bytí ve věčnosti

Svobodné srdce

Klíče velkého poznání  

2 300 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Jsem podzimním větrem, jenž si bere vše staré a nefunkční, a i když mnohé odnáší, tak i spoustu nového ti přináší. Rozhlédni se kolem nad měnící se krajinou, to co bylo zralé, k zemi se snáší, aby mohlo zetlít a projít onou velkou proměnou. Jako lístek, který prošel celou škálou barevnosti a zkušeností, unášen časem, je nyní v okamžení pohlcen a vtažen tak do víru transformací. Bez plného odevzdání se mi, není možné poznat, co skrývá se za oponou omezení tohoto světa. Tak na co ještě čekáš, proč váháš, když cele otevírám ti svou náruč srdce bez překážek a ohraničení. Jsem tu, vlastně vždy to tak bylo. Ano vím, je to těžké projít touto branou, neb pak už nic nebude stejné jako dřív. Však ze stvoření přicházíš a do jeho náruče věčnosti se opět navracíš. Kousek po kousku přetvořen v ryzí bytost jednoty. Pojď tedy a v ukotvení mého prožití se staň svým předurčením. Buď mnou a já budu tebou. Zavři oči a vykroč za mnou s jedinou myšlenkou. Zrození živoucího vědomí bez omezení.

"Já Jsem" Svoboda.

 

Poselství vůně Svoboda:

"Svobodný je ten, jehož srdce, tělo i všebytí, jest ukotveno v plynutí dechu Věčnosti."

 

Složení esencí: Levandule absolue, Šafrán oleoresin, Jantar absolue, Skořice list, Douglaska tisolistá jehličí, Kmín koptský semena, Žlutodřev křídlatý plody, Buddhovo dřevo CO2, Kopál svatý rostlina, Artyčok absolue, Mango list absolue, Kadidlo posvátné zelené pryskyřice, Mandarinka zelená kůra, Tonka absolue z Venezuely, Růžový lotos enfleuráž. 

Tato esence "Svoboda" obsahuje mnoho unikátních vonných komponentů, které je velmi náročné v dnešní době sehnat. Ať už se jedná o úžasnou vůni Žlutodřevu křídlatého, která je zcela jiná než jakýkoliv jiný druh keřovité rostliny, nebo třeba vůni Kopálu svatého, jehož vonné tóny mají charakter toho nejušlechtilejšího z kadidel či vykuřovadel. Dále se v této směsi nachází pravá neředěná Tonka absolue z Venezuely, která je vždy okamžitě vyprodaná, neb dnes je běžně dostupná pouze varianta z Brazílie a ještě navíc ředěná buď alkoholem nebo v oleji, což vždy ubírá pravé kráse opojné vůni fazole Tonky, která má celý arzenál úžasných vonných tónů, a navíc funguje jako zesilovač jemných tónů obou lotosů jenž tato kompozice obsahuje.

Určitě stojí za zmínku i vůně Buddhova dřeva, která svým charakterem připomíná mix santalového dřeva s whisky a karamelem. Nicméně hlavní předností této vůně jsou tyto 4 extra vzácné tóny, které pokud se vyprodají, můžeme čekat na další várku i celý rok.

Prvním je vůně nejvzácnějšího koření světa a to Šafránu, které samo o sobě je definicí luxusu. Tato vůně je závanem tepla z orientu a díky svým bohatým kořenitým akordům je s ničím nesrovnatelná neb voní jako slano-sladká kůže z lahve starobylého koňaku.

Druhým je vůně Artyčoku absolue, jehož tóny jsou masité, zemité, bohaté na teplo a zvláštní listovou sladkost. Když k němu voníte jako samostatnému tónu tak plně pochopíte, proč se mu mezi kulináři říká: "Bodlák s něžným srdcem". Tak jako u rostliny je i zde jedním z tónů srdce tohoto parfému.

Třetí vzácností je Mangový list absolue, tento konkrétní materiál pochází z Egypta a můj kontakt hledal více než 3 roky mezi desítkami vzorků než našel tento klenot. Vůně samotná je oslavou tropického ráje. Má charakter směsi lotosových květů, tropického ovoce s příměsí zeleného čaje a velkým množstvím broskvového džusu. Když se přes všechnu tuto krásu přenesete dále, čeká Vás opojná vůně jemné sladké kůže jako když vstoupíte do obchodu s obuví a na závěr Vás pohltí zemité tóny čerstvě posečeného sena obohacené o plnou šťavnatost manga nabitého sluncem, teplem a pocitu rajské blaženosti.

A konečně, posledním, čtvrtým drahokamem v této směsi, je Růžový lotos enfleuráž, a co k němu říci. Hledal jsem několik let než se mi podařilo sehnat pravé vůně lotosů absolue, které jsou všechny obrovsky vzácné a drahé. Nicméně, při mém zkoumání, jsem objevil nečekaně i tento úžasný poklad, který je jako vůně ještě mnohem dále, neboť se vyrábí prastarou technikou enfleuráže. Pokusím se tedy doslov přenést tu nádheru, kterou máte možnost pocítit při otevření flakónku ukrývající tento lotos a popsat tento skvost. Není žádným tajemstvím, že lotos je po věky uctíván jako posvátný symbol osvícení a oddanosti - samotnou vůni lze tedy popsat jako „Božskou“. Jemné, ale také intenzivně zelené vrchní tóny jsou čisté a velmi meditativní, se zaschnutím na kůži pak ztělesňují aspekty tonky, lilie a zralého tropického ovoce, něco jako guava, která by mohla být mixem chutí hrušky, fíků a jahod. Za pár hodin po nanesení najdeme na kůži vůni medu a do popředí přicházejí ta nejušlechtilejší drahá dřeva, a vy tak vnímáte už jen hluboký tropický klid na stojatých vodách. Dohromady je pak celá tato kompozice dalším unikátem, který Vám nyní přinášíme ku obohacení a prozkoumání ať už vůně či sebe samých. Samozřejmostí je pak, že díky všem těmto vzácným složkám bude tato vůně velmi limitovaná a pokud ji uvolníme určitě neváhejte s jejím pořízením, neboť nikdy nevíme, kdy opět ji budeme moci vytvořit.

 

Doporučení: Před prací s touto exkluzivní vůní je dobré mít uchopenou již vůni Probuzení a poté Osvobození. Tyto 2 vůně této esenci předcházejí a nesou v sobě kódy a informace potřebné pro plné uchopení a realizaci potenciálu vůně Svoboda.

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá drahokam Žlutý surový Diamant - esence je s ním vibračně propojena. 

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ

Kód Kód: 0502
Kategorie: Terra Logie "Sjednocení Se"
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička