Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Ta Bezejmenná

Již má majitele
Ta Bezejmenná

Ta Bezejmenná je 2. obraz z kolekce ''Posvátných strážců energií nové země'' 

33 000 Kč / ks
Vyprodáno

Poselství obrazu Ta Bezejmenná

Jsem ta, která vždy tu byla a bude... jsem strážkyně kola času a historie... plynu v proudu tvoření bez hranic a jen ty sám si určuješ, jak tvá inspirace proudí ode mě ku tobě. Poddej se mé energii a odevzdej svůj strach, který brzdí tvůj dar... já jsem hvězdný strážce, který otvírá další cesty do hvězdných dál... avšak tvůj vnitřní zrak musí být čistý jak diamant.

Nabídni mi tak svůj prázdný džbán, který naplním pro vyšší plán..

 

 2. Poselství k obrazu, které přišlo 23.11.2023

Vznáším se v prostoru v nekonečných snových krajinách...hlídám prostor tvého vědomí, který brázdí v jiných končinách.
Já jsem ta která svým zrakem v pustí toho, kdo je připraven přijmout svou královskou pečeť od mystérií...svého hvězdného rodu. Mé tělo se vznáší přes galaxii a jen čekám na signál, kdo spatří mé tělo ve světle zdrojů energie. Ten kdo jest připraven ať předstoupí přede mě a já tě vyzkouším zda si hoden mého naplnění...obejmu tě svou hadí energií a jsi-li čestný povstaneš do své pravé síly...odvaha jest ryzí, kdy srdce je tvým kompasem v nekonečných hlubinách... tak přijmi sebe v celé své zdrojové celistvosti.

 

Materiál:

Olejomalba na bavlněném plátně, které je napnuté na dřevěném blind rámu. Na jeho zadní straně je připevněn kovový háček na zavěšení. Malba je ošetřena na závěr ochranným lakem.

 

Autor: Amirelle

Velikost obrazu: 80x80 cm

Obraz byl dokončen 9.9.2023

 

*Více obrazů můžete vidět a průběh toho jak tvořím, sledovat na instagramovém profilu amirelle_art

nebo zde v Galerii obrazů 

Kód Kód: 490
Kategorie: Olejomalby 2023
Autor: Amirelle
Obraz: Autorská originální malba
Materiál: Olejomalba na bavlněném plátně
Velikost: 80x80 cm
Položka byla vyprodána…