Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Vzkříšení

Aktivně pracuje s těmito tématy:

Brána velkého pochopení

Povstání vědomí ve hmotě

Jednota s ním

Splynutí polarit

Probuzení v Osvobození

Svobodné vyjádření bez omezení

Bytí ve Věčnosti

Znovuzrozen ve Zrozeném

2 800 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Jsem oním nádechem i výdechem, projeveným i skrytým zároveň. K mému poznání vedou mnohé cesty, ale jen v pravdě dlící se mohou setkat se mnou tváří v tvář. Až když veškeré okovy bránící ti mého dosažení padnou, pak můžeš projít mojí branou velkého pochopení. Až když iluze pominou, povstává plně vědomí ve hmotě, do té doby bylo za pouhou oponou. Zahalené tou mlhou běžného, jež protkáno jest každodenní skutečností. Je nutné uchopení veškeré síly ducha tvého k prostoupení tohoto oparu nevědomí. Pak přichází jednota s ním, polarity se konečně propojí a probuzené bytí se osvobodí. Mým klíčem jest živoucí upřímnost, vyvěrající ze svobodného srdce bijícího ve věčnosti. Nejsem tím koho lze zahlédnout ani se mu přiblížit, ale jsem tím kdo byl opravdu znovuzrozen ve zrozeném. Jsem onou věčnou myšlenkou pramenící z jádra zdroje stvořeného, jsem snem boha, jenž v každém z nás čeká na okamžik vzdání se mu.

"Já Jsem" Vzkříšení.

 

Poselství vůně Vzkříšení:

"Vzkříšený jest ten, kdo probudil se ze snu zapomnění a spočinul v celosti odevzdání se mu"

 

Složení esencí: Dvojkřídláč pryskyřice, Tabák květ absolue, Karafiát absolue super premium, Myrha pryskyřice, Královský thajský ovocný oud 8mi letý, Jalovec bobule absolue, Kadidlo posvátné pryskyřice, Andělika lékařská kořen, Jedle balzámová absolue, Hyacint enfleuráž.  

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá drahokam Čirý krystalický Fluorit - esence je s ním vibračně propojena. 

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ.

Kód Kód: 161
Kategorie: Královská Linie Grálu
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička