Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Voňavé setkání v Kutné Hoře

26 kopie

 

Dlouho jsme si přáli uskutečnit náš voňavý dýchánek v Kutné Hoře. ale nemohli jsme najít žádný příjemný harmonický prostor. Bydlíme v Kutné Hoře už 4.rok a vše se s námi pozvolna ladí. Postupně jsme tu poznávali místo i lidi, ale buď jsme to necítili dělat a nebo nebyl k nalezení ten pravý prostor. V podstatě žádný :)

Ale jak se říká, kde je jasná vize, vše se poskládá tak já má ve správný čas :) 

A tak máme obrovskou radost, kdy jsme se dozvěděli, že naše dvě spřízněné duše Renča a Silva budují harmonické místo kousek od Kutné Hory v malebné vesničce. Kde se budou moci potkávat podobně naladěné bytosti.

 

Zveme Vás na 1. voňavý dýchánek v tomto roce!

Seznámíme Vás s vybranými našimi vůněmi a budeme vnímat jejich energii, která je poskládaná jako hudební symfonie z vonných tonů, které nám nabízí jako dar naše matka Gaia. Každá naše esence, tak tvoří matrici, kterou prostřednictvím čichu, můžeme přijmout do našeho vědomí a získat, tak transformační posun. Již po pouhém 1.nacítění našich esencí dochází k uvolňování a přepisování programů, které jsou uloženy v našem těle, vědomí i duchu. Vše je řízené Vámi a je jen na Vás, co si dovolíte v daném čase procítit. 

  

 Zveme Vás, tak na jedinečné setkání s naším alchymistou a tvůrcem vůní Ivanem Truksou, který Vás bude večerem provázet.

 

Kdy: 5.4.2024

Od: 18.00-21.00

Kde: Neškaredice 9

Příspěvek: 400 Kč
 

Rezervace:

kapacita je omezena, proto rezervace je nezbytná na tel. +420 605 567 386 nebo email:  info@alchymiq.com

 

Těším se na Vás

Ivan

 


S laskavým svolením jsme použili obr. od autora Daniela B. Holemana