Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Výstava obrazů ''Posvátných strážců energií nové země''

Posvátných strážců energií nové země pozvánka uprava

 

Drazí naši přátelé a fanoušci,

zveme Vás na další výjimečnou událost a to na výstavu Amirelle, která se bude konat v krásném prostoru kavárny Little Bali, kterou najdete v srdci Prahy kousek od Václavského náměstí. Můžete se těšit především na přátelskou atmosféru, kde se potkáte s podobně naladěnými dušemi, a tak se pojďme společně potkat ještě v před vánočním čase.  

Obrazy budou i volně k prodeji. 

Zveme Vás tímto i na menší čmuchánek našich nových vůní, které si budete moci i zakoupit během vernisáže.  

Přijďte se podívat na nové obrazy Posvátných strážců energií nové země, které Vás provedou vším co si sami dovolíte procítit během koncertu na křišťálové mistrovské nástroje pod vedením naší blízké duše Marietky, se rozplynout do harmonie svého srdce a dál...

 

Kdy: vernisáž 1.11.2023 v 19:00

Kde: kavárna Little Bali Ve Smečkách 22, 110 00 Nové Město

Výstava potrvá: 1.11-29.11..2023 Prodloužena do 9.12.2023 ♥

 

Dále Vás zveme na Dernisáž výstavy, která se bude konat 9.12.2023 od 16h. Můžete se opět těšit na koncert křišťálových nástrojů a ochutnávku našich alchmických vůní, které si budete moci i zakoupit.

 

Těšíme se na Vás Amirelle a Villian

 


*Obraz Znovu ∼ Zrozený, technika- olejomalba, velikost 100x120cm, rok 2023