Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Setkání s Alchymistou a hudbou z vyšších sfér 4/11/2023

 


 

e7b111c43b49f7034685632050368054 (1)

 

Již dlouho jsme cítili vytvořit pro Vás bezpečný prostor, kde se můžete seznámit s vybranými našimi vůněmi a na vnímat si jejich energii, která je poskládaná jako hudební symfonie z vonných tonů, které nám nabízí jako dar naše matka Gaia. Každá naše esence, tak tvoří matrici, kterou prostřednictvím čichu, můžeme přijmout do našeho vědomí a získat, tak transformační posun. Již po pouhém 1.nacítění našich esencí dochází k uvolňování a přepisování programů, které jsou uloženy v našem těle, vědomí i duchu. Vše je řízené Vámi a je jen na Vás, co si dovolíte procítit. 

 

Jelikož naše vůně jsou mimořádně staženy ve formě jako hudební symfonie ze zdroje. Vnímali jsme, že pro zesílení a ukotvení energií je vhodné doplnit naše setkání o vibraci křišťálového zvuku.

Vše se bude aktivovat a ukotvovat pomocí krystalických hologramových zvuků vedených Marietkou Okenkovou, kterou velmi dobře známe a je nám ctí být součástí nové spolupráce. 

 

Světelný vodopád vysokých frekvencí křišťálových mistrů přináší každému přesně to co aktuálně potřebuje.  

Mezi unikátní hudební nástroje s léčivými a transformačními účinky, na které se můžete těšit na živo, patří křišťálové kalichy s mnoha frekvencemi či už posvátných plamenů nebo mistrovských vesmírných frekvencí, jako je dvojkalich na aktivaci světelného mozku, křišťálové harfy přinášející serafínské vibrace, křišťálová pyramida hvězd a mnohé jiné. 

Křišťálový zvuk je ladička obnovující vnitřní HARMONII. 

 

Zveme Vás, tak na jedinečné setkání s alchymistou tvůrcem vůní Ivanem Truksou a tvůrkyní posvátného zvuku Marietkou Okenkovou

 

Kdy: 4.11.2023

Od: 14-18h.

Kde: Mabalance - Brandýs nad Labem

Příspěvek: 800 Kč 

Rezervace: MaBalance - zde se můžete přihlásit

 

Těšíme se na Vás

Ivan a Marietka