Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

O tvoření obrazů

Artrooms20210806232431 kopie 

 

„Každá lidská bytost má v sobě něco mnohem důležitějšího než sebe samu: svůj Dar. Neboť do rukou každého člověka vložil Bůh dar – nástroj, jenž On používá, aby se projevil světu a pomohl lidstvu.“

Paulo Coelho, Brida

 

Před pár dny jsem si uvědomila, že již jako dítě jsem si pohrávala s myšlenkou "škoda, že ještě nikdo nevynalezl teleport, jak ten by se mi hodil"... zajímavé pro mě uvědomění, kdy význam slova teleportace je metoda nepřímého přemisťování objektů, při kterém je místo samotného předmětu přenášena informace o něm a podle ní je pak na místě určení stejný předmět vytvořen.

Dovolím si tedy přirovnat můj Dar k jistému tvoření systému teleportu (portálu) prostřednictvím specifické techniky malby. Ta byla vždy pro lidstvo snadno uchopitelná nezávisle na jazyku, či národnosti, může se tak stát dostupným informačním kanálem pro kohokoliv. 

 

Vnímám, že vše projevené v našem univerzu má určitou vibraci, určitý tón, odpovídající Zdrojové sekvenci od Stvořitele. Skrze tóny a škály barev se tak můžete více propojit s vaší esencí bytí, dary či schopnostmi. Zároveň upozorňuji, že toto je zcela individuální neboť každý jsme jedinečný a stejně tak i naše cesta životem. 

 

Přináším skrze mou tvorbu klíče do jiných světů. Cestu do samého srdce vesmíru k naší původní podstatě.

Je jen na nás kam až si dovolíme nahlédnout do našich hlubin duše a projdeme-li branami zasvěcení. A poznáme tak, kdo doopravdy jsme a odkud pocházíme. 

 


 

Ukázka z mé tvorby

Sluneční dar4


 

6

 

Více obrazů můžete vidět a průběh toho jak tvořím, sledovat na instagramovém profilu amirelle_art