Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Miriam z Magdaly

Aktivně pracuje s těmito tématy:

Nespoutanost

Divokost

Nositelka mystérií

Vášnivost

Přijetí

V proudu bytí

Tanec životem

Energie Nové Země

3 333 Kč / ks
Skladem (4 ks)

Mnoho let uplynulo, mnoho hloupých bojů bylo v čase napácháno od doby kdy svobodně jsem mohla kráčet touto krajinou...avšak kolo věků se pootočilo a to co bylo ztraceno nyní povstává v plnosti své...očištěné a připravené se rozhodně postavit za svou pravdu jež přináší pro tento lidský svět...vím jsem známa pro mnohé kvality, vím jsem i zavrhována, ano přiznávám se, vím mnohé...ale záleží na tom vůbec?...kdysi možná ano, ale tenkráte byl úplně jiný svět...a ten je už jen pouhým odkazem, naplněnou vzpomínkou...teď je nyní a jen v nás tkví to v co se náš svět promění...život sám jest volbou a tak jen žádám buďme prosím upřímní...nejen k sobě, ale vůkol všemu, až pak v nás rozkvete naplno moudrost skutečného přijetí...

"Já jsem" Miriam...

 

Poselství vůně Miriam z Magdaly:

"Jsem tou jenž byla přislíbena, nikdy nezkrocená, nespoutaná, v divokém to bytí tančím i kráčím zároveň a mé světlo září krajinou tohoto projevení"

 

Složení esencí: Královská myrrha z Ománu, Africký rum resinoid, Červená frangipanie absolue, Královské kadidlo Omani King CO2, Perský cypřiš signature gold, Tužebník absolue druh Filipendula Ulmaria, Pitanga květ neboli "Brazilská třešeň", Královská perská růže otto, Jasmín sambac absolue signature gold, Meruňkový likér absolue, Tuberóza květy enfleuráž, Gardenia Grandiflorum enfleuráž, Růže keltská absolue, Kakao absolue signature gold, Červená champaca enfleuráž. 

 

Tato vůně se nese v duchu omamné rozkvetlé zahrady plné roztodivných květin a fascinujících vůní jak z jiného světa. Každým přivoněním poznáváte pak nejenom skryté části sami sebe, ale odhalují se Vám i vzácné květiny použité v srdci této vůně. Společně pak objevujete různá zákoutí této kouzelné zahrady jež je i odrazem a plodem srdce zdroje. Tóny jsou proměnlivé, ale převažuje květinové aroma podtržené pryskyřicemi. Všechny 3 použité enfleuráže jsou velmi nákladné na pořízení a proto můžeme vytvořit vždy jen pár ks této skvostné kompozice. 

 

Esence vznikla 30.4.2023 a obsahuje přesně 33 tónů, které jsou alchymicky poskládané v několika vrstvách. Prakticky se na ní čekalo od jara roku 2022, kdy vznikla vůně Jeshua. Vůně zároveň přináší a je nositelem původních ženských mysterií a pak také odkaz pravého učení jejího partnera Ježíše, vše nyní v energiích Nové Země. Určena především pro vědomé ženy a tvůrkyně svého života. Nejsou zde však žádná omezení a tak i muži se mohou vydat na toto voňavé putování.

 

Vůně je tvořena alchymicky na míru pro konkrétní osobu jež si ji objedná - tedy kapanou technikou při níž se vrství dané ukotvení energií jež nese přímo pro člověka, který s ní bude následně pracovat. Tímto velmi pečlivým způsobem je docíleno jejího maximálního potenciálu. Díky tomu platí s čím větší pokorou k danému procesu s vůní přistoupíte, tím větší odměnou pak bude Vaše společná cesta...

 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá polodrahokam Kunzit - esence je s ním vibračně propojena. 

 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

 

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení.

 

Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Váš AlchymiQ.

Kód Kód: 463
Kategorie: Královská Linie Grálu
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička