Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Mlhy Avalonu

Tip
Mlhy Avalonu

Zřídlo magické

Tep matky Země

Odkaz předků

Do hlubin

Tajemné chvění

Kouzlo okamžiku

900 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Poselství vůně:

 

"Tam, v širé pláni, stojí kopec kopců, a svou pevností nám ukazuje směr, jenž sytí naše odhodlání"

 

Na tom kopci nalézá se starobylá věž, v jejíchž útrobách, v rovnováze, dlí světlo i stín... Je tam průchod, jenž skrytý je mnohým očím, avšak je-li tvé vědění již ryzí, zbavené okovů mlžných... tak pak to, co nalezneš za onou branou, tě prostoupí a naplní slávou tvého předurčení... Skutečná moc lásky není něco, co lze vydobýt, je to něco, co jen v srdci očištěném lze objevit... a ten, kdo v ctnostné milosti ku bližnímu i předkům po zemi kráčí, vždy jest nadějí pro tento svět…

 

Balení: ručně malovaná lahvička na míru s roll-on uzávěrem. Objem je 5ml. 

 

Složení: jojobový olej a směs vzácných přírodních esencí či absolue.

 

Základní vonné tóny parfému Mlhy Avalonu: Nard jatamansi kořeny, 7mi letá Šedá Ambra z Irska, Jantar baltský absolue, Mošusová semena, Magnólie květy i listy, Ylang-Ylang complete, Růže damašská enfleuráž, Citrón žlutý kůra, Kadidlo bílé z Ománu, Pelyněk absolue, Růžový lotos enfleuráž.

 

Tento parfém obsahuje 3 exkluzivní vonné tóny, ať u se jedná o Růžovou či Lotosovou enfleuráž, jež jsou obě velmi těžce sehnatelné. Tak skutečným pokladem této vůně je pravá Bílá Ambra. Pravá nebo také bílá či šedá ambra (ambergris) je pevná, voskovitá substance, která vzniká v trávicím traktu vorvaně. A až v okamžiku jeho přirozené smrti, kdy klesne jeho tělo na dno oceánu a buď zetlí nebo ho pomalu snědí dravé ryby či žraloci. Tak se ambra vydá na svou cestu, díky své lehkosti a působení oceánských proudů, je po čase vyplavena na plážích různě po světě. Jedním z míst kde se hojně objevuje jsou větrem ošlehané pláže Irska, kde "hledači ambry" tyto vzácné kousky hledají a následně prodávají. Čerstvá ambra živočišného původu nepříjemně zapáchá, ale jak stárne, změní se její aroma na příjemné a zemité, balsamicky sladké, sametové s animálními tóny a samozřejmě s dotekem slaných mořských tónů. Je tedy pro své aromatické, afrodiziakální a léčivé vlastnosti vysoce ceněna, zde platí čím starší tím lepší. Jelikož je proces získání pravé ambry velmi zdlouhavý, tak v komerční parfumerii kde se ambra hojně používá, je většinou nahrazena syntetickými materiály. V tomto našem parfému máte tedy jedinečnou příležitost okusit vůni opravdu přírodní ambry. 

 

Použití: Kdekoliv na těle, především pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Používáme hlavně jako přírodní parfém.

 

Upozornění: U tohoto parfému neplatí omezení na množství jež si objednáte, ale je nutné počítat s dodáním 7-14 dní neb se lahvičky malují a vůně tvoří až po objednání ze strany zákazníka. Je tedy vytvořen přímo Vám na míru.

Váš AlchymiQ

Kód Kód: 494
Kategorie: Alchymické parfémy
Objem: 5 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička