Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Mystérium Růže

Propojení srdcí

Sesterství

Původní mystérium

Kódy posvátného ženství

Moudrost bohyně

1 000 Kč / ks
Skladem (4 ks)

 Poselství vůně:

"Jsi tou jež přišla neoděná a skrze posvátný tanec žití, v každém to okamžení znovu a znovu povznášíš své bytí"

 

Tak jako vánek bez konce se touláš touto krajinou, jsi vším i ničím zároveň...povstáváš denně do své proměnlivosti a necháváš se unést tím nikdy nekončícím proudem své jedinečnosti...neboť ty jsi láskou a ona je tebou a tak to jest od nepaměti věků...není v tom nic složitého ani tajemného...to pravé mystérium se skrývá v každé ženě, neboť Vy jste oněmi květy života samotného, jen se plně rozvinout lehkostí a kvést radostnou tvořivostí jež přesahuje za nit pomíjivosti...

 

Balení: ručně malovaná lahvička na míru s roll-on uzávěrem. Objem je 5 ml. 

 

Složení: jojobový olej a směs vzácných přírodních esencí či absolue.

 

Základní vonné tóny parfému Mystérium Růže: Kadidlo posvátné archivní, Myrrha pryskyřice, Růže bílá otto, Citron žlutý kůra, Růže bourbon absolue, Mimóza absolue, Magnólie květ absolue, Myrta marocká, Jasmínový čaj CO2, Růže perská medová enfleuráž, Gardenia Grandiforum enfleuráž. 

   

Zajímavostí u této vůně je, že obsahuje 3 druhy vzácných esencí růží, právě proto aby se v energii trojjedinosti mohl naplno projevit potenciál mystéria růže. Každá tato esence má úplně jiný vonný charakter a také jsou rozdílné v barevnosti použitých květů (bílé, rudé a růžové okvětní lístky). Druhým rozdílem je zpracování květů a to destilací, absolue a enfleuráž metodou. Kdy ona poslední zmíněná metoda je tradiční postup používaný již ve starověkém egyptě. Všechny 3 růže jsou navíc v dnešní době dosti nedostupné a tedy nákladné na pořízení, proto i vyšší cena než u ostatních našich parfémů. Další zajímavostí, kterou bych rád zmínil jsou tóny Jasmínového čaje a Gardénie, které se dokonale symfonicky snoubí právě s použitými růžemi. Vznikla tak unikátní harmonická vůně, která okouzlí každou ženu a připomene ji jakým pokladem pro nás muže je. 

 

Inspirace na tuto kompozici přišla letos v červnu když jsme navštívili zahrady Chalice Well v Glastonbury a prastarou kapličku Máří Magdalény nedaleko rozvalin Glastonbury Abbey a pak tiše čekala 5 měsíců na uchopení a vyjádření do vůně. Nyní je na čase se s Vámi o ní podělit.

 

Alchymický parfém je úplně speciální druh vůně, který si od nás můžete pořídit. Tento je prvním parfémem z naší dílny, kdy je vytvořen novým vylepšeným postupem než předešlé parfémy, tak aby nemusel zrát před dodáním klientovi, ale zraje už společně s danou osobou. V budoucnu se budu zaměřovat na tvorbu parfémů touto technikou, ale občas vytvoříme i zrací parfémy jako dříve. 

 

Použití: Kdekoliv na těle, především pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Používáme hlavně jako přírodní parfém.

 

Upozornění: U tohoto parfému neplatí omezení na množství jež si objednáte, ale je nutné počítat s dodáním 7-14 dní neb se lahvičky malují a vůně tvoří až po objednání ze strany zákazníka. Je tedy vytvořen přímo Vám na míru. Do konce roku 2024 můžeme vytvořit pouze 50ks tohoto parfému.

Pro velký úspěch jsme se rozhodli vytvořit 4.sérii dalších 50ks, proto určitě neváhejte s jeho pořízením.

Váš AlchymiQ

Kód Kód: 378
Kategorie: Alchymické parfémy
Objem: 5 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička