Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Osobní esence - Hojnost

Tip
citrinova

Toto je speciální edice osobní esence zaměřená přímo na téma Hojnosti v životě. 

2 777 Kč / ks
Skladem (5 ks)

Bližší popis: Toto je speciální edice osobní vůně na míru, kdy funguje na jiném principu než základní verze osobních esencí, nepracuje tedy přímo s tóny duše, ale pracuje s nastavením vědomí na téma Hojnost, tak aby ji každý mohl více objevit ve svém vlastním životě. Zároveň obsahuje kódování Hojnosti, přesně tak jak ho každý v daném čase potřebuje. Dobré je zde zmínit, že ona Hojnost se nemusí projevit pouze v rovině finanční, ale i v mnoha dalších aspektech života, je tedy dobré býti otevřený všemu co může během práce s ní přijít. 

 

Každou tuto vůni dodáváme vždy v naprosto originální verzi lahvičky jejíž malba je určena přímo pro Vás na míru. Lahvičky na fotografiích v galerii, pak již měli klienti před Vámi, fotografie jsou tedy pouze ilustrační.  

Pokud si tuto esenci objednáte tak do poznámky v objednávce potřebujeme uvést celé jméno toho pro koho je esence určena a zároveň i jeho datum narození. Chcete-li nám k tomu ještě uvést cokoliv dalšího, tak to už je pouze na Vás.

 

Podmínky dodání: Je nutné zaplatit celou platbu předem ať už platbou kartou nebo převodem, nedodáváme nikdy na dobírku(eshop Vám to ani neumožní). Jakmile platba přijde, tak poté Vás evidujeme na seznam čekatelů. Kdy s dodáním vždy počítejte, dle termínu ve kterém se tyto esence budou tvořit, tato informace je zveřejněna níže v aktuálním stavu. 

 

Objem osobní esence: 7ml

 

Krystal: Každá tato esence obsahuje zároveň i surový krystal polodrahokamu Citrínu

 

Použití: K esenci vždy obdržíte podrobný návod jak s ní pracovat. Nikdy prosím neotvírejte tuto vůni ihned jak ji obdržíte, nejdříve si pečlivě nastudujte přiložený návod, z něho pochopíte proč je důležité s otevřením počkat.  

 

Upozornění: Vždy umožňujeme objednání pouze několika málo kusů a jakmile bude kapacita aktuálního termínu vyčerpána, tak vypíšeme nový termín, postupné uvolňování je z toho důvodu, že vytvoření osobních esencí je pro nás časově nejvíce náročné.

 

Aktuální stav:

Dalších 11 ks osobních vůní se bude tvořit v portálový den 11.11.2023. Pokud nyní cítíte jejich volání, a jste ochotni déle čekat, tak si osobní vůni objednejte již nyní. Aktuálně zbývá v tomto novém termínu 7 volných míst. Do poznámky v objednávce uveďte termín, kdy chcete vytvořit Os. esenci. Pokud neuvedete datum, kdy chcete vytvořit vůni, automaticky Vám připadne nejbližší volný termín. 

Děkujeme za pochopení AlchymiQ

 

Termíny tvoření osobních esencí v roce 2023:

11.1 - 11ks - obsazeno

3.3.- 11ks - obsazeno

5.5 - 11ks - obsazeno

7.7 - 11ks - obsazeno

9.9 - 11ks - obsazeno

11.11 - 11ks - stále volná místa

 

*12.12.2022 - v tomto termínu vůně netvoříme, nejblíže pak 11.1.2023!

Kód Kód: 308
Kategorie: Osobní esence na míru
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička