Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Osobní esence - Hojnost

Novinka Tip
citrinova

Toto je speciální edice osobní esence zaměřená přímo na téma Hojnosti v životě. 

2 777 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Bližší popis: Toto je speciální edice osobní vůně na míru, kdy funguje na jiném principu než základní verze osobních esencí, nepracuje tedy přímo s tóny duše, ale pracuje s nastavením vědomí na téma Hojnost, tak aby ji každý mohl více objevit ve svém vlastním životě. Zároveň obsahuje kódování Hojnosti, přesně tak jak ho každý v daném čase potřebuje. Dobré je zde zmínit, že ona Hojnost se nemusí projevit pouze v rovině finanční, ale i v mnoha dalších aspektech života, je tedy dobré býti otevřený všemu co může během práce s ní přijít. 

 

Každou tuto vůni dodáváme vždy v naprosto originální verzi lahvičky jejíž malba je určena přímo pro Vás na míru. Lahvičky na fotografiích v galerii, pak již měli klienti před Vámi, fotografie jsou tedy pouze ilustrační.  

Pokud si tuto esenci objednáte tak do poznámky v objednávce potřebujeme uvést celé jméno toho pro koho je esence určena a zároveň i jeho datum narození. Chcete-li nám k tomu ještě uvést cokoliv dalšího, tak to už je pouze na Vás.

 

Podmínky dodání: Je nutné zaplatit celou platbu předem ať už platbou kartou nebo převodem, nedodáváme nikdy na dobírku(eshop Vám to ani neumožní). Jakmile platba přijde, tak poté Vás evidujeme na seznam čekatelů. Kdy s dodáním vždy počítejte, dle termínu ve kterém se tyto esence budou tvořit, tato informace je zveřejněna níže v aktuálním stavu. 

 

Objem osobní esence: 7ml

 

Krystal: Každá tato esence obsahuje zároveň i surový krystal polodrahokamu Citrínu

 

Použití: K esenci vždy obdržíte podrobný návod jak s ní pracovat. Nikdy prosím neotvírejte tuto vůni ihned jak ji obdržíte, nejdříve si pečlivě nastudujte přiložený návod, z něho pochopíte proč je důležité s otevřením počkat.  

 

Upozornění: Vždy umožňujeme objednání pouze několika málo kusů a jakmile bude kapacita aktuálního termínu vyčerpána, tak vypíšeme nový termín, postupné uvolňování je z toho důvodu, že vytvoření osobních esencí je pro nás časově nejvíce náročné.

 

Aktuální stav:

Dalších 11 ks osobních vůní se bude tvořit v portálový den 5.5.2022. Tento termín je již plně obsazen! Další termín pro tvorbu osobních vůní je 6.6.2022! Pokud nyní cítíte jejich volání, a jste ochotni déle čekat, tak si osobní vůni objednejte již nyní. Aktuálně zbývá v tomto novém termínu 9 volných míst. Do poznámky v objednávce uveďte termín, kdy chcete vytvořit Os. esenci. Pokud neuvedete datum, kdy chcete vytvořit vůni, automaticky Vám připadne nejbližší volný termín. 

Děkujeme za pochopení AlchymiQ

 

Termíny tvoření osobních esencí v roce 2022:

11.1 - 11ks - realizováno

22.2 - 11ks - realizováno

4.4 - 11ks - realizováno

5.5 - 11ks - realizováno

6.6 - 11ks - 9 volných míst

7.7 - 11ks - 10 volných míst

8.8 - 11ks 

9.9 - 11ks 

10.10 - 11ks 

11.11 - 11ks

12.12 - tento termín vůně netvoříme, nejblíže pak 11.1.2023!

Kód Kód: 308
Kategorie: Osobní esence na míru
Objem: 7 ml
? Balení: ručně malovaná lahvička

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení