Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Obraz Nové Vidění

Cyklus obrazů Tam a zase zpátky do krajin za mysl je inspirací životní cesty Santiniho. Obrazy byli namalovány se záměrem pro výstavu v Sedlecké katedrále Nanebevzetí Panny Marie a Sv.Jana Křtitele v Kutné Hoře. Výstava byla instalována v půdních prostorách katedrály (symbolicky někde mezi nebem a zemí), kde jdete po lávce, která Vás zavede na kůr a pak se musíte zase vrátit zpět. Soubor 13 obrazů dává dohromady jakýsi ucelený evoluční cyklus duše, který můžeme opakovat, ale pokaždé jdeme do jiné niterné hloubky. Do jaké, to si určujeme sami. Je jen na nás nakolik jsme ochotni se ponořit do vlastního nitra, do krajin za mysl.

Zároveň každý obraz působí sám za sebe jako jednotlivec, který může ovlivňovat celek. Spolu drží cestu avšak samostatně tvoří cestu jedinečnosti, která v každém z nás se ukrývá a je jen na nás zda-li jsme ochotni se otevřít novým možnostem.

Vstup s důvěrou do božského proudu života a tvá duše bude jistě odměna...


 

Nové vidění

Nové vidění

Obraz Nové vidění je o proudu inspirace, která proudí a přichází ze zdrojové energie. Pomáhá nám se naladit a propojit s čistou zdrojovou/božskou informací, která se propojí s naší esencí. Můžeme tak v sobě probudit své skryté dary, vize a mnoho dalšího, co si dovolíme pocítit. 

 

Popis obrazu: Tento obraz je laděný do zemských barev, které jsou spojeny s přírodou. Uprostřed obrazu je jeden velký portál spojující zemi a éter. Můžete najít v obrazu dvě pyramidy. Dolní pyramida je propojená se zemí a vrchní je vzdušná, kdy oba vrcholky pyramidy směřují do středu obrazu. Všimněte si vykreslení pyramid, v kterých jsou zakresleny vibrační tóny, které nás vyladí. Dynamika barev víru různě zesiluje a zeslabuje až do čistého bílého středu. Tam se můžeme spojit se zdrojem. Vidíme jak informační proud jde dolů a nahoru.

Dole v obrazu můžete vidět rostlinu vycházející z tvaru symbolu květu života. V rostlině klíčí semínko do květu, které symbolizuje právě ono nové vidění.

20230309_112118          20230309_112105

 

Zajímavý detail ve zlatých barvách je bočních stranách portálu. Ten nám vizuálně pomáhá k navození pocitu ukotvení a držení prostoru. Jako další zajímavost je, že jsem použila plátky zlata 24k pod zlatým ornamentem. Plátky zlata jsou ukryté pod vrstvou barvy, jako symbol, že každý člověk může mít inspiraci a kreativní duši,  jen jí je občas potřeba probudit, abychom své poklady spatřili....

 

Můj tip: Občas se mě ptáte, jak můžete pracovat vědomě s obrazem?

Obraz si pověste na místo, které cítíte, kde se Vám obraz líbí, kde ho dobře uvidíte např. obývací pokoj, pracovna, kde trávíte přes den nejvíc času. Můžete si ho pověsit do ložnice pokud cítíte, obraz pak pracuje především na podvědomé úrovni. Nemusíte mít obavy, že obraz funguje jako otevřená cesta a budete mít doma nezvané návštěvníky.

Doporučuji se obrazem vědomě přivítat při prvním setkáním. Pokud by jste cítili, můžete si zapálit svíčku a dát si k obraz krystal, který vnímáte. Můžete si udělat i jednoduchou meditaci s obrazem, kdy s každým a nádechem a výdechem vnímáte energii, která proudí skrz Vás a obraz... 

Dělejte vše svým srdcem, zdržte se chtění a manipulace k dosahování cíle.

Obrazy jsou malované intuitivně s láskou a vše se tvoří v plynutí a míru, proto nespěchejte a buďte i Vy v důvěře :)

 


Pracuje aktivně s tématy: nekonečná inspirace, naše dary, vize, ukotvení na Zemi, božské načasování

V malbě jsou použité esenciální směsi od AlchymiQ: Anemoi & Iris

Autor: Amirelle

Velikost obrazu: 100x100 cm

Strukturovaná olejomalba na bavlněném plátně

Obraz byl malován v období 10.10. - 13.12.2022

 

Obraz je možné vidět po domluvě u nás doma v Kutné Hoře spolu s dalšími obrazy, které čekají na své majitele :)