Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Výstava obrazů Tam a zase zpátky do krajin za mysl

pozvánka1

 

Drazí naši přátelé a fanoušci,

zveme Vás na výjimečnou událost a to na 1.sólovou výstavu Amirelle, která se bude konat v krásném prostoru sedlecké katedrály Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele v Kutné Hoře, kterou navrhl mistr Jan Blažej Santini - Aichel. Můžete se těšit na 13 jedinečných děl, které Amirelle malovala v průběhu roku 2022-2023, které budou i volně k prodeji. 

Jako zajímavost je, že právě tato stavba byla jeho prvním dílem, která započala jeho cestu tvorby sakrálních a dalších staveb. Tento rok může být pro nás i symbolický neboť právě uplynulo 300let od smrti Santinoho, a můžeme si tak připomenout a oslavit jeho genius loci.

Zveme Vás tímto i na představení nového parfému Santini Immortalis, který vznikl ve spolupráci se sedleckou farností. Ano je to významný počin. Který si bude možné zakoupit již na vernisáži, dále pak pouze v informačním centru v sedleci.

Přijďte nahlédnout do nových krajin portálových obrazů, které Vás zavedou za mysl a během koncertu na křišťálové mistrovské nástroje pod vedením naší blízké duše se rozplynout do harmonie svého srdce a dál...

 

Kdy: vernisáž 17.3.2023 v 18:00

Kde: Katedrála Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele

Výstava potrvá: 18.3-7.5.2023

Kde zaparkovat: před katedrálou je velké parkoviště, kde můžete v klidu zaparkovat.

Děti jsou vítáni. Nezapomeňte však, že galerijní prostory jsou v půdních prostorách katedrály a chodí se po lávce :)

Oblečte se tepleji, neboť v katedrále se netopí, tak ať nenachladnete.

 

Těšíme se na Vás Amirelle a Villian

 


*Obraz Santiniho Hvězda, technika- olejomalba, velikost 100x100cm, rok 2023