Upozornění: Vážení zákazníci, můžete si u nás zvolit i platbu v eurech. Stačí si v pravém horním rohu stránky kliknout na druhou měnu. Chceme Vám také poděkovat za Vaši přízeň a trpělivost, protože všechny naše vůně jsou dělané přímo na míru pro majitele, tedy vůně se začne vyrábět až po vytvoření a uhrazení objednávky. Děkujeme za pochopení tým AlchymiQ.

Osobní setkání s alchymistou

26 kopie

 

S přicházejícím novým rokem Zajíce, jsme pocítili, že se k Vám chceme více přiblížit, aby jste si mohli jednodušeji navnímat vůně, ale i obrazy. 

Upřímně, přemýšleli jsme dlouho zda-li mít obchod, místo, kde se budete moci zastavit, pobýt s námi, vyzkoušet naše vůně. Ale v tuhle chvíli by nám to vzalo svobodu, které si ceníme nade vše. Ale zároveň se tomu v budoucnu nebráníme. Proto přicházíme s novou službou Osobní setkání s alchymistou v Kutné Hoře.

 

Často k nám přichází otázka, jak si vybrat vůni v tak velkém množství?

Je to jednoduché, ale chápeme, že jsou zde i tací, kteří si prostě nejsou jistí svým výběrem. Proto, zde najdete jaké jsou možné cesty k výběru vůní:

 

1. Vybrat si dle popisku a poselství vůně na základě vaší intuice

Poselství k vůním jsou přesně napsané, tak aby si Vás bytost vůně zavolala

 

2. Setkání s alchymistou a hudbou vyšších sfér

Jde o skupinové setkání s živou hudbou na vysokovibrační křišťálové nástroje, kde si budete moci vyzkoušet vybrané vůně. Vůně se vybírají podle naladění skupiny, takže vždy se můžete setkat s jinými vůněmi. Ze zkušenosti víme, že procházet všechny řady je pro mnohé náročné a nemá to takovou kvalitu prožitku jakou můžete mít s menším množstvím vůní.

Nejbližší termín:

25.2.2023 Kostomlaty na Labem

23.3.2023 Brno

 

NOVINKA

3. Osobní setkání s alchymistou tvůrcem vůní

Potkáte se s naším alchymistou Villianem v Kutné Hoře, který se Vám bude věnovat. Bude pro Vás připraven prostor, který je nasycen naší léčivou tvořivou energií. Za podpory portálových obrazů, které Vám pomohou více se napojit na svou esenci duše. Vysvětlí Vám jak vůně pracují. Budete si moci sami navnímat všechny naše esence či parfémy a vybrat si, která vůně je vhodná pro Váš posun. Již po pouhém 1.nacítění našich esencí dochází k uvolňování a přepisování programů, které jsou uloženy v našem těle, vědomí i duchu. Vše je řízené Vámi a je jen na Vás, co si v daném čase dovolíte procítit.

Setkání probíhá v historickém centru Kutné Hory, které bylo ve středověku centrem alchymistů.

Kdy: Pouze po vzájemné osobní domluvě

Doba setkání: 1,5h

Příspěvek: 1100Kč 

Rezervace: kapacita je omezena, proto rezervace je nezbytná na adrese info@alchymiq.cz , popř. telefonicky na čísle na tel. +420 605 567 386 

 

Artrooms20230209121430 kopie

 

Těšíme se na další nová setkání s Vámi

 

Villian & Amirelle